Kitapçıklar

Kurumsal Eğitim 101

Eğitim profesyonellerinin düzenledikleri kurum içi eğitim programları, kurumların değişen dünyaya adapte olmasına, rekabette fark yaratmasına ve çalışanların kendilerini profesyonel olarak geliştirmelerine yardımcı oluyor. Peki, kurumsal eğitimlerin kurumlar için tüm faydaları neler, hangi tip eğitimler, kişilerin hayatlarına nasıl entegre oluyor, ne gibi teknolojiler kullanılıyor?

Eğitimde Dijital Dönüşüm

Dijitalin, internetin ve mobilin hayatımıza girmesi ile, eğitim sahnesi büyük bir değişime uğradı. Öğrenme yönetim sistemleri ile birlikte sınıf içi ve dijital eğitim bir araya geldi, teknolojik araçlar ile tüm eğitim deneyimi iyileşti. Peki, dijital dönüşüm gerçekleştirmek için atmanız gereken adımlar neler, hangi araçları kullanarak bu dönüşümü en verimli şekilde tamamlayabilirsiniz?

Öğrenme Yönetim Sistemleri Hakkında Her Şey

Öğrenme Yönetim Sistemleri (Learning Management Systems) veya kısaca ÖYS, dijital öğrenme yolculuğunda kurumların yükünü hafifleten ve karmaşık görev yığınlarını düzenleyen yazılımlardır. Peki bu sistemler hangi alanlarda kullanılır, seçim yaparken nelere dikkat etmeli ve mobil deneyimin bu sistemlerdeki önemi nedir?