Dijitalin, internetin ve mobilin hayatımıza girmesi ile, eğitim sahnesi büyük bir değişime uğradı. Öğrenme yönetim sistemleri ile birlikte sınıf içi ve dijital eğitim bir araya geldi, teknolojik araçlar ile tüm eğitim deneyimi iyileşti. Peki, dijital dönüşüm gerçekleştirmek için atmanız gereken adımlar neler, hangi araçları kullanarak bu dönüşümü en verimli şekilde tamamlayabilirsiniz?

Eğitimde Dijital Dönüşüm Kılavuzu ile, dijital dönüşüm kavramının nasıl ele alınması gerektiğini, eğitimin dönüşüm sürecindeki önemi, eğitimde dijital dönüşüm için nasıl adımlar izlenmesi gerektiğini ve öğrenme deneyiminin geleceğini detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Bu kitapçığın içerisindeki başlıklar;

  • Dijital Dönüşüm Ne Demek
  • Dijital Dönüşümde Eğitimin Önemi
  • Dönüşümün Bize Kattıkları
  • Dönüşüm Yol Haritası
  • Yeni Dünya ve Gelecek

Eğitimde dijital dönüşüm ile ilgili tüm detayları kapsayan bu 42 sayfalık kitapçığı indirmek için, yandaki formu doldurmanız yeterli.

Eğitimde Dijital Dönüşüm Kılavuzunu İndirin

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.