Eğitim profesyonellerinin düzenledikleri kurum içi eğitim programları, kurumların değişen dünyaya adapte olmasına, rekabette fark yaratmasına ve çalışanların kendilerini profesyonel olarak geliştirmelerine yardımcı oluyor. Peki, kurumsal eğitimlerin kurumlar için tüm faydaları neler, hangi tip eğitimler, kişilerin hayatlarına nasıl entegre oluyor, ne gibi teknolojiler kullanılıyor?

Kurumsal Eğitim 101 kitapçığı ile, kurumsal eğitim dünyasının yıllar içerisindeki gelişimi ve değişimi, eğitimlerin kurumlara ve çalışanlarına ne gibi faydalar sunduğunu ve bu alandaki eğitimlere nasıl bakmamız gerektiğini detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Bu kitapçığın içerisindeki başlıklar;

  • Kurumsal Eğitimin Geçmişi ve Gelişim Süreci
  • Kurumsal Eğitimin Faydaları
  • 360° Eğitim Kanalları
  • Kullanılan Teknolojiler ve Araçlar

Kurumsal eğitimler ile ilgili tüm detayları kapsayan bu 34 sayfalık kitapçığı indirmek için, yandaki formu doldurmanız yeterli.

Kurumsal Eğitim 101 Kitapçığını İndirin

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.