Öğrenme Yönetim Sistemleri (Learning Management Systems) veya kısaca ÖYS, dijital öğrenme yolculuğunda kurumların yükünü hafifleten ve karmaşık görev yığınlarını düzenleyen yazılımlardır. Peki bu sistemler hangi alanlarda kullanılır, seçim yaparken nelere dikkat etmeli ve mobil deneyimin bu sistemlerdeki önemi nedir?

Öğrenme Yönetim Sistemleri Hakkında Her Şey kitapçığı ile, öğrenme yönetim sistemleri hakkında detaylı bilgi edinebilir, öğrenme yönetim sistemi seçiminde dikkat etmeniz kriterler, bu sistemlerin kullanım alanları ve mobilin önemini öğrenebilirsiniz.

Bu kitapçığın içerisindeki başlıklar;

  • E-öğrenme ve Öğrenme Yönetim Sistemleri
  • Öğrenme Yönetim Sistemi Kullanım Alanları
  • Öğrenme Yönetim Sistemi Seçim Kriterleri
  • Öğrenme Yönetim Sistemlerinde Mobil Deneyimi

Kurumsal eğitimler ile ilgili tüm detayları kapsayan bu 27 sayfalık kitapçığı indirmek için, yandaki formu doldurmanız yeterli.

Öğrenme Yönetim Sistemleri Hakkında Her Şey Kitapçığını İndirin

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.