fbpx
Başarının Sırrı Sürdürülebilir Büyüme

Başarının Sırrı: Sürdürülebilir Büyüme

Kobi’lere sürdürülebilir bir büyüme için yol haritası çizen, verimlilik ve üretkenlik, büyüme stratejileri, iş geliştirmenin püf noktaları, kurum içi girişimcilik gibi alanlarda etkili öğrenme deneyimi yaşatan, gelişimi tetikleyen kısa video içerikler.

Devam
Dijital Dönüşüm kobi

Dijital Dönüşüm

Kobi’lerin dijital dönüşümü gerçekleştirmelerine rehberlik eden, dijital ve sosyal pazarlama, e-dönüşüm, bilgi teknolojileri, masaüstü uygulamaları gibi konularda ufuk açan, işletmeleri için etkin çözüm üretmelerini sağlayan kısa video içerikler.

Devam
Kobi Etkili İş Yönetimi

Etkili İş Yönetimi

Kobilerin işletme olarak sürdürülebilir büyümeyi yakalaması ve değişim-gelişim sürecinden başarıyla çıkması için onları adım adım “Etkili İş Yönetimi” konusunda daha etkin ve etkili çözümler geliştirmeye taşıyacak, finansman erişimi ve yönetimi, mevzuat ve standartlar, yönetimde kurumsallaşma gibi konularda dertlerine deva olacak kısa videolar.

Devam

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Yukarıdaki form vasıtasıyla toplanan kişisel verileriniz Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret A.Ş. tarafından talebinize dair işlemlerin yerine getirilmesi ve tarafınızla iletişime geçilmesi amacıyla işlenebilecektir. Web kanallarımız üzerinden toplanan kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili detaylı bilgi almak ve ilgili kişi olarak haklarınızı öğrenmek için İnternet Sitesi Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.


  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner