fbpx
Nasıl yardımcı olabiliriz?

“Özenle uyguladığımız eğitimlerde anlatılanların büyük kısmı, ne yazık ki ertesi günden itibaren unutuluyor. Pekiştirmeyi bir alışkanlığa dönüştürmek istiyoruz, ama nasıl? ”

29 Ocak 2018

Bu, tüm eğitim ve gelişim profesyonellerinin ortak sıkıntılarından biri. Pekiştirme kadar, ne kadarının hatırlandığını ölçmek de kolay değil. Neyse ki, her iki problemi de çözen güçlü çözümlerimiz var. Eğitim ve gelişim faaliyetlerini kolaylaştıran ve destekleyen teknoloji çözümlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Devam
Nasıl yardımcı olabiliriz?

“Değişen öğrenme stillerine uygun çözümler arıyoruz. Hedef kitleler artık uzun, ağır ilerleyen materyalleri takip etmekte zorlanıyor.”

Uluslararası eğitim ve danışmanlık firmalarının güncel raporlarına göre, dijital online eğitim materyallerine odaklanma süreleri gün geçtikçe azalıyor. Uzmanlarımızın bu değişimi görerek mikro öğrenme kurallarına uygun tasarladığı kısa video-animasyon kliplerinden oluşan yeni nesil serilerimizi incelemek için bizden destek alın.

Devam
Nasıl yardımcı olabiliriz?

“Mobil cihazlar artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Bu cihazları öğrenme uygulamalarımıza tam adapte edemiyoruz. ”

Mobil öğrenme uygulamamız, Eğitim Platformu çözümümüzün en güçlü öğelerinden biri. Müşterilerimizin yarısından fazlası bu uygulamayı aktif bir şekilde kullanıyor ve hedef kitlelerine 7×24 kolaylıkla erişilebilen, online ya da offline kullanılabilen bir gelişim deneyimi sunuyor. Mobil öğrenme yol haritanızı şekillendirmek için danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Devam
Nasıl yardımcı olabiliriz?

“İçerikte zengin bir çeşitlilik çok önemli. Farklı hedef kitlelerin benzer konularda alması gereken eğitimlerde, konulara farklı bakış açılarıyla yaklaşan konu uzmanlarına ve materyallere ihtiyaç duyuyoruz. ”

Hazır eğitim materyallerimizden oluşan kataloğumuz, hemen her konuda farklı konu uzmanlarının değerli desteğiyle hazırlanan ve farklı profillere uygun formatlarda üretilen material çeşitliliğine sahiptir. Örneğin “iletişim” konusunda mavi yakaya farklı, beyaz yakaya ve yöneticilere farklı çözümler sunuyoruz. Zengin içerik seçeneklerimizi görmek için kataloglarımızı birlikte inceleyelim.

Devam
Nasıl yardımcı olabiliriz?

“Eğitim ve gelişim uygulamalarımızı takip etmek için birden fazla yazılım kullanıyoruz. Entegrasyonlara rağmen hem veri uyumsuzlukları yaşıyoruz, hem de operasyon süremiz uzuyor. Her şeyi tek bir noktadan yönetmeyi hayal ediyoruz. ”

Eğitim platformu çözümümüz, tüm eğitim ve gelişim faaliyetlerinizi tek bir noktadan yönetme deneyimi sunuyor. Yalnızca e-öğrenme faaliyetlerinizi değil, yüzyüze eğitimlerinizi de bu platformdan takip edebilirsiniz. Gelişmiş seçeneklerimiz için danışmanlarımızdan demo talep edin.

Devam

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Yukarıdaki form vasıtasıyla toplanan kişisel verileriniz Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret A.Ş. tarafından talebinize dair işlemlerin yerine getirilmesi ve tarafınızla iletişime geçilmesi amacıyla işlenebilecektir. Web kanallarımız üzerinden toplanan kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili detaylı bilgi almak ve ilgili kişi olarak haklarınızı öğrenmek için İnternet Sitesi Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.


  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner