fbpx
Nasıl yardımcı olabiliriz?

“Değişen öğrenme stillerine uygun çözümler arıyoruz. Hedef kitleler artık uzun, ağır ilerleyen materyalleri takip etmekte zorlanıyor.”

29 Ocak 2018

Uluslararası eğitim ve danışmanlık firmalarının güncel raporlarına göre, dijital online eğitim materyallerine odaklanma süreleri gün geçtikçe azalıyor. Uzmanlarımızın bu değişimi görerek mikro öğrenme kurallarına uygun tasarladığı kısa video-animasyon kliplerinden oluşan yeni nesil serilerimizi incelemek için bizden destek alın.

Geri

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Yukarıdaki form vasıtasıyla toplanan kişisel verileriniz Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret A.Ş. tarafından talebinize dair işlemlerin yerine getirilmesi ve tarafınızla iletişime geçilmesi amacıyla işlenebilecektir. Web kanallarımız üzerinden toplanan kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili detaylı bilgi almak ve ilgili kişi olarak haklarınızı öğrenmek için İnternet Sitesi Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.


  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner