fbpx
Nasıl yardımcı olabiliriz?

“Değişen öğrenme stillerine uygun çözümler arıyoruz. Hedef kitleler artık uzun, ağır ilerleyen materyalleri takip etmekte zorlanıyor.”

29 Ocak 2018

Uluslararası eğitim ve danışmanlık firmalarının güncel raporlarına göre, dijital online eğitim materyallerine odaklanma süreleri gün geçtikçe azalıyor. Uzmanlarımızın bu değişimi görerek mikro öğrenme kurallarına uygun tasarladığı kısa video-animasyon kliplerinden oluşan yeni nesil serilerimizi incelemek için bizden destek alın.

Geri

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.

  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner