fbpx
Nasıl yardımcı olabiliriz?

“Eğitim ve gelişim uygulamalarımızı takip etmek için birden fazla yazılım kullanıyoruz. Entegrasyonlara rağmen hem veri uyumsuzlukları yaşıyoruz, hem de operasyon süremiz uzuyor. Her şeyi tek bir noktadan yönetmeyi hayal ediyoruz. ”

29 Ocak 2018

Eğitim platformu çözümümüz, tüm eğitim ve gelişim faaliyetlerinizi tek bir noktadan yönetme deneyimi sunuyor. Yalnızca e-öğrenme faaliyetlerinizi değil, yüzyüze eğitimlerinizi de bu platformdan takip edebilirsiniz. Gelişmiş seçeneklerimiz için danışmanlarımızdan demo talep edin.

Geri

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Yukarıdaki form vasıtasıyla toplanan kişisel verileriniz Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret A.Ş. tarafından talebinize dair işlemlerin yerine getirilmesi ve tarafınızla iletişime geçilmesi amacıyla işlenebilecektir. Web kanallarımız üzerinden toplanan kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili detaylı bilgi almak ve ilgili kişi olarak haklarınızı öğrenmek için İnternet Sitesi Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.


  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner