fbpx
Nasıl yardımcı olabiliriz?

“Eğitim ve gelişim uygulamalarımızı takip etmek için birden fazla yazılım kullanıyoruz. Entegrasyonlara rağmen hem veri uyumsuzlukları yaşıyoruz, hem de operasyon süremiz uzuyor. Her şeyi tek bir noktadan yönetmeyi hayal ediyoruz. ”

29 Ocak 2018

Eğitim platformu çözümümüz, tüm eğitim ve gelişim faaliyetlerinizi tek bir noktadan yönetme deneyimi sunuyor. Yalnızca e-öğrenme faaliyetlerinizi değil, yüzyüze eğitimlerinizi de bu platformdan takip edebilirsiniz. Gelişmiş seçeneklerimiz için danışmanlarımızdan demo talep edin.

Geri

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.

  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner