fbpx
Nasıl yardımcı olabiliriz?

“İçerikte zengin bir çeşitlilik çok önemli. Farklı hedef kitlelerin benzer konularda alması gereken eğitimlerde, konulara farklı bakış açılarıyla yaklaşan konu uzmanlarına ve materyallere ihtiyaç duyuyoruz. ”

29 Ocak 2018

Hazır eğitim materyallerimizden oluşan kataloğumuz, hemen her konuda farklı konu uzmanlarının değerli desteğiyle hazırlanan ve farklı profillere uygun formatlarda üretilen material çeşitliliğine sahiptir. Örneğin “iletişim” konusunda mavi yakaya farklı, beyaz yakaya ve yöneticilere farklı çözümler sunuyoruz. Zengin içerik seçeneklerimizi görmek için kataloglarımızı birlikte inceleyelim.

Geri

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Yukarıdaki form vasıtasıyla toplanan kişisel verileriniz Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret A.Ş. tarafından talebinize dair işlemlerin yerine getirilmesi ve tarafınızla iletişime geçilmesi amacıyla işlenebilecektir. Web kanallarımız üzerinden toplanan kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili detaylı bilgi almak ve ilgili kişi olarak haklarınızı öğrenmek için İnternet Sitesi Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.


  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner