fbpx
Nasıl yardımcı olabiliriz?

“Mobil cihazlar artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Bu cihazları öğrenme uygulamalarımıza tam adapte edemiyoruz. ”

29 Ocak 2018

Mobil öğrenme uygulamamız, Eğitim Platformu çözümümüzün en güçlü öğelerinden biri. Müşterilerimizin yarısından fazlası bu uygulamayı aktif bir şekilde kullanıyor ve hedef kitlelerine 7×24 kolaylıkla erişilebilen, online ya da offline kullanılabilen bir gelişim deneyimi sunuyor. Mobil öğrenme yol haritanızı şekillendirmek için danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Geri

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.

  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner