fbpx
Nasıl yardımcı olabiliriz?

“Mobil cihazlar artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Bu cihazları öğrenme uygulamalarımıza tam adapte edemiyoruz. ”

29 Ocak 2018

Mobil öğrenme uygulamamız, Eğitim Platformu çözümümüzün en güçlü öğelerinden biri. Müşterilerimizin yarısından fazlası bu uygulamayı aktif bir şekilde kullanıyor ve hedef kitlelerine 7×24 kolaylıkla erişilebilen, online ya da offline kullanılabilen bir gelişim deneyimi sunuyor. Mobil öğrenme yol haritanızı şekillendirmek için danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Geri

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Yukarıdaki form vasıtasıyla toplanan kişisel verileriniz Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret A.Ş. tarafından talebinize dair işlemlerin yerine getirilmesi ve tarafınızla iletişime geçilmesi amacıyla işlenebilecektir. Web kanallarımız üzerinden toplanan kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili detaylı bilgi almak ve ilgili kişi olarak haklarınızı öğrenmek için İnternet Sitesi Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.


  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner