fbpx
Nasıl yardımcı olabiliriz?

“Özenle uyguladığımız eğitimlerde anlatılanların büyük kısmı, ne yazık ki ertesi günden itibaren unutuluyor. Pekiştirmeyi bir alışkanlığa dönüştürmek istiyoruz, ama nasıl? ”

29 Ocak 2018

Bu, tüm eğitim ve gelişim profesyonellerinin ortak sıkıntılarından biri. Pekiştirme kadar, ne kadarının hatırlandığını ölçmek de kolay değil. Neyse ki, her iki problemi de çözen güçlü çözümlerimiz var. Eğitim ve gelişim faaliyetlerini kolaylaştıran ve destekleyen teknoloji çözümlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Geri

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Yukarıdaki form vasıtasıyla toplanan kişisel verileriniz Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret A.Ş. tarafından talebinize dair işlemlerin yerine getirilmesi ve tarafınızla iletişime geçilmesi amacıyla işlenebilecektir. Web kanallarımız üzerinden toplanan kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili detaylı bilgi almak ve ilgili kişi olarak haklarınızı öğrenmek için İnternet Sitesi Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.


  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner