fbpx
Nasıl yardımcı olabiliriz?

“Özenle uyguladığımız eğitimlerde anlatılanların büyük kısmı, ne yazık ki ertesi günden itibaren unutuluyor. Pekiştirmeyi bir alışkanlığa dönüştürmek istiyoruz, ama nasıl? ”

29 Ocak 2018

Bu, tüm eğitim ve gelişim profesyonellerinin ortak sıkıntılarından biri. Pekiştirme kadar, ne kadarının hatırlandığını ölçmek de kolay değil. Neyse ki, her iki problemi de çözen güçlü çözümlerimiz var. Eğitim ve gelişim faaliyetlerini kolaylaştıran ve destekleyen teknoloji çözümlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Geri

  İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

  Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

  Adınız
  Soyadınız
  Kurumsal E-Posta Adresiniz
  Firmanızın Adı
  Departmanınızı Seçiniz
  Ünvanınızı Seçiniz
  Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.

  REFERANSLARIMIZ

  Microsoft Partner