Perculus, Advancity tarafından geliştirilmiş, %100 yerli bir sanal sınıf uygulamasıdır. Web tabanlı olarak, eş zamanlı, farklı lokasyondaki kişileri sanal sınıflarda bir araya getiren Perculus ile ses, video ve sunumlarınızı paylaşabilir, beyaz tahta üzerinde katılımcılarla birlikte çalışabilirsiniz. Mini quizlerle anlık katılımı görebilir; önemli noktaları anlık olarak vurgulayabilirsiniz.
Perculus – Türkiye’nin Sanal Sınıfı

Online paylaşımlar artık çok keyifli!

Çalışma arkadaşlarınız, öğrencileriniz, müşterileriniz ya da bayilerinizle yapacağınız online eğitimlerde Perculus sistemi ile görüntü ve ses paylaşabilir, dökümanlar üzerinde çalışabilir ve sunum yapabilirsiniz. Bunun gibi daha çok sayıda özellik, Perculus içindeki standart modüller ile karşınızda olacak. Ekstra bir yazılım kurma ihtiyacı olmadan sadece Internet bağlantısı ve gezgininizle kullanım rahatlığı yaşatan Perculus ile online ders ve eğitim etkinliği oluşturmak adeta çocuk oyuncağı.

Kolay kullanım farkı

Tek tuş mantığı ile kullanıcılara kolay kullanım imkanı sunan Perculus, sistem yöneticisi, yönetici, eğitmen, kullanıcı ve dış katılımcı olmak üzere tam beş değişik kullanıcı tipini destekliyor. Platformun arayüzü içerdiği zengin özelliklerle özellikle eğitmenlerin performansının artmasına yardımcı oluyor. Kullanıcıların oturumlardaki kalış süreleri, giriş çıkış zamanları ve anketlere verdikleri cevaplar gibi önemli verileri içeren raporlar oluşturan Perculus, kullanıcı daveti konusunda da en verimli alternatifleri sunuyor.

Demo Talebi Gönder

Perculus ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.