fbpx

TÜM YENİLİKLER

Trivia Train ile Eğitimlerinizi Oyunlaştırın!

26 Eylül 2019

Oyunlaştırma mekanikleri ile eğitimlerin pekiştirilmesine yardımcı olan mobil soru/cevap uygulaması Trivia Train, Enocta teknoloji platform ortakları arasına katıldı!

Devam
yaziyorumpro_yenilik

YazıyorumPRO ile Kurumsal Hafızanızı Kontrol Altına Alın!

09 Mayıs 2019

Yalın ve güçlü yazma ve okuma deneyimi ile kurumsal hafızanızı kontrol altına almanızı sağlayan YazıyorumPRO, Enocta teknoloji platform ortakları arasına katıldı!

Devam

Hazırlanın! Yepyeni Gelişim Yolculuklarına Çıkıyoruz!

05 Şubat 2019

Enocta olarak yeni nesil öğrenme yaklaşımıyla kurumların eğitim ve gelişim faaliyetlerine yönelik çözümlerimizi bir üst seviyeye taşımak için başlattığımız çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Devam

Simulapp ile Mobil Simulasyonunuz Dakikalar İçinde Hazır!

04 Ocak 2019

Herhangi bir dış bir kaynağa ya da teknik yetkinliğe ihtiyaç duymadan kullanıcı dostu arayüz ile mobil simülasyon üretebileceğinizi biliyor musunuz? Simulapp ile bu mümkün.

Devam

Dijitalleşen Dünyada IT Profesyonelleriniz Dönüşüme Ne Kadar Hazır?

19 Aralık 2018

Dijital dönüşüm çağında profesyoneller için yeni roller, yeni yetkinlik setleri son derece önemli. Peki bu dönüşümün en önemli aktörlerinden biri olan IT profesyonelleriniz yeni yetkinliklerini ne kadar kazandılar?

Devam
Rootie ile ölçün, pekiştirin, takip edin!

Rootie ile Kurumsal Eğitimlerin Başarısını Artırın!

04 Aralık 2018

Eğitim ve gelişim birimleri olarak eğitim programlarınızı daha cazip hale getirmek ister misiniz? Rootie ile tanışın! Rootie kurumsal öğrenme deneyimini iyileştirmek ve bilginin kalıcılığını artırmak için hızlı, ölçme yönü kuvvetli, mükemmel bir mobil deneyim sunan, yetkinlik değerlendirme ve pekiştirme çözümüdür.

Devam
Vibons

Kurumsal Öğrenmeyi Mikro Öğrenme ile Destekleyin!

22 Kasım 2018

Kurumsal öğrenmeyi mikro-öğrenme ile güçlendirin! Enocta, kurumsal öğrenmeyi görsel bir deneyime dönüştürerek eğitimlere olan ilgiyi artıran Vibons’un Motion Grafik Videoları ile buluşturuyor.

Devam
Vidobu

Vidobu’dan Yepyeni Video Paketleri!

12 Kasım 2018

İş hayatına ilk adım’dan, liderlik bilgisine, etkili sunumlardan inovasyon ile kurumsal hayata, birbirinden farklı konularda Vidobu seviyelendirilmiş yeni eğitim paketleri, gelişim yolculukları ile kurum çalışanlarınızın yeteneklerini geliştirmesi için hazır!

Devam

Kurumunuz Dijital Dönüşüme Ne Kadar Hazır?

05 Ekim 2018

Günümüzde kurumlar, dijital dünyada rekabet edebilmek için teknoloji, iş modelleri ve süreçlerinde yeniden düzenleme yapmalı. Bu düzenlemeleri en etkin şekilde hayata geçirebilmek için kurum, çalışanlarına hangi yetkinlikleri kazandırmalı?

Devam
İSG Online Eğitim Programı

İSG Yenileme Eğitimlerinin Tamamı Online Yapılabiliyor

19 Eylül 2018

Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik değişikliği gerçekleşti. Bundan böyle, tüm İSG yenileme eğitimleri online olarak yapılabilecek.

Devam
Atwiser’la Çalışanlarınızın Yaşamına Dokunun

Okul Zili Çaldı! – @Wiser’la Çalışanlarınızın Yaşamına Dokunun!

18 Eylül 2018

Çalışanlarınıza, çocuk gelişiminden ergen psikolojisine, özel hayatlarında ihtiyaç duyabilecekleri pek çok alanda @Wiser-Yaşama Dair video serisiyle destek olabilirsiniz. Okulların açılmasıyla birlikte yeni nesil anne babaların uzman tavsiyelerine ihtiyaç…

Devam
Vibons

Vibons’un Motion Grafik Videoları Enocta Gelişim Kataloğu’nda!

27 Ağustos 2018

Kurumsal öğrenmeyi mikro-öğrenme ile güçlendirin! Öğrenmeyi görsel bir deneyime dönüştürerek eğitimlere olan ilgiyi artıran Vibons’un Motion Grafik Videoları Enocta Gelişim Kataloğu’nda!

Devam

Kemal İslamoğlu ile Kişisel Farkındalık Gelişim Programı

08 Ağustos 2018

Kemal İslamoğlu’ndan bir gelişim programı daha! Günümüz dünyasının önemli yetkinliklerinden biri olan “Kişisel Farkındalık”, “Kemal İslamoğlu – Kişisel Farkındalık Gelişim Programı” ile Enocta Gelişim Kataloğu’nda!

Devam

Görev almaya hazır mısınız?

26 Temmuz 2018

Enocta Eğitim Platformu ile kurumunuzdaki eğitim ve gelişim yolculuklarını daha da zenginleştirin!

EEP’de “Görevler” fonksiyonu hazır!

Devam
Geri Bildirim Verme

“Geri Bildirim Verme Simülasyonu” ile geri bildirim verme konusundaki gelişiminizi sürekli kılın!

25 Temmuz 2018

Mobil ortamdan da rahatlıkla erişebileceğiniz “Geri Bildirim Verme Simülasyonu” Enocta Gelişim Kataloğu’nda! Bu simulasyonla geri bildirim verme konusunda becerilerinizi test edin, geliştirin!

Devam
Kemal İslamoğlu - Kişisel Liderlik Gelişim Programı

Kemal İslamoğlu ile Kişisel Liderlik Gelişim Programı

21 Mayıs 2018

Çalışanlarının kişisel liderliklerini geliştirip kendilerine ve işlerine daha fazla değer katmalarını hedefleyen yöneticilerin tercihi Kemal İslamoğlu ile Kişisel Liderlik Gelişim Programı, Enocta Gelişim Kataloğu’nda!

Devam
Vidobu'dan 1100 videoluk kaçırılmayacak zengin gelişim fırsatı!

Vidobu’dan 1100 videoluk kaçırılmayacak zengin gelişim fırsatı!

16 Mayıs 2018

Doğru Nefes Kullanımı’ndan, Kişisel Gelişim için Seyahat’e, Kuantum Düşünce Tekniği’nden, Gülme Yogası’na kadar, 1100’den fazla kişisel ve profesyonel gelişime katkı sağlayacak video Enocta Gelişim Kataloğu’nda!

Devam
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Eğitim Paketi Enocta Gelişim Kataloğu’nda!

17 Ocak 2018

Kişisel Verileriniz Enocta ve BTS farkıyla koruma altında! İletişim teknolojilerinin sınırları zorladığı bilgi toplumunda hayatımız an be an değişiyor.

Devam
Skillsoft un Bilgi Teknolojileri

BT profesyonelleri! SkillChoice® IT koleksiyonu ile güncel kalın.

11 Ocak 2018

Enocta sizleri SkillChoice® IT koleksiyonu ile buluşturuyor. SkillChoice® IT, Skillsoft’un Bilgi Teknolojileri kurs içeriklerinden oluşan, çok zengin ve güncel bir koleksiyondur. 

Devam
Mehmet Auf videoları

Hayatınızı kolaylaştıracak yepyeni Mehmet Auf videoları ile buluşun!

09 Ocak 2018

Kariyeri boyunca 120.000’den fazla katılımcıya araştırmacısı olduğu davranış bilimleriyle ilgili konuşmalar yapan ve eğitimler veren Mehmet Auf’un video eğitimleri Enocta Gelişim Kataloğu’nda.

Devam
Vidobu Videoları

Vidobu Videoları ile Yeteneklerinizi Geliştirmeye Hemen Başlayın!

21 Aralık 2017

Yeteneklerinizi geliştirmek istediğiniz konuda, uzmanlarla, yüksek kaliteli video eğitimler ile kendinize ve çalışanlarınıza yeni bir şeyler katmaya hemen başlayın.

Devam
Enocta Gelişim Programları

Enocta Gelişim Programları: Biri mutlaka sizin ve kurumunuz için!

04 Aralık 2017

Yeni Nesil Öğrenme bakışını Enocta Gelişim Kataloğu’na da yansıttık. Tüm içeriklerimizi gelişim programları çatısı altında kurguladık ve 33 farklı Gelişim Programını sizlerle buluşturuyoruz.

Devam
Yeni Nesil Öğrenme Deneyimi

Yeni Nesil Öğrenme Deneyimi ile Tanışın!

11 Mayıs 2017

Büyük veri, nesnelerin interneti, akıllanan sistemler, arttırılmış gerçeklik ve insan gücüne duyulan ihtiyacın azalması ile birlikte ortaya çıkan bu değişim hayatımıza birçok yenilik getiriyor.

Devam
E pratik içeriği e-eğitime dönüştürmek

E.Pratik – İçeriği e-eğitime dönüştürmek çok basit!

23 Şubat 2017

PowerPoint ya da Word ortamındaki içeriklerinizi kolaylıkla birer e-öğrenme materyaline dönüştürmenizi sağlayan, hem zamandan hem de kaynaklarınızdan tasarruf etmenize yardımcı olan, hızlı bir içerik üretim ve dönüştürme aracıdır.

Devam

İletişimde kalın, yenilikleri kaçırmayın!

Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.


REFERANSLARIMIZ

Microsoft Partner