Çalışanlarınıza, çocuk gelişiminden ergen psikolojisine, özel hayatlarında ihtiyaç duyabilecekleri pek çok alanda @Wiser-Yaşama Dair video serisiyle destek olabilirsiniz.

Özellikle okulların açılmasıyla birlikte yeni nesil anne babaların uzman tavsiyelerine mutlaka ihtiyaçları olacaktır. İşte tam da bu noktada Enocta size çalışanlarınızın hayatlarına dokunma fırsatı sunuyor. Alanlarında deneyimli, bilimsel yaklaşımları ile kendilerini kanıtlamış değerli uzmanlar tarafından hazırlanan @Wiser-Yaşama Dair video serisi ile çalışanlarınız sadece çocukları ile ilgili değil hayata dair pek çok soruya da cevap bulabilecek.

@Wiser-Yaşama Dair güncel, güvenilir ve son derece keyifli anlatımların yer aldığı bir video serisi. Yaşamı kolaylaştıracak tavsiyelerde bulunan kısa kısa videolardan oluşuyor.

Yaşamın tüm evrelerinde  ihtiyaç duyulabilecek pratik çözümleri Çocuk, Gençlik, Yaşam ve Kişisel Gelişim kategorilerinde sunan bu video serimiz sayesinde çalışanlarınıza özel yaşamlarında da destek olma fırsatını kaçırmayın.

Acar Baltaş
Kayhan Karlı
Aytül Çorapçıoğlu
Mehmet Vural

İşte kategoriler ve içerdikleri başlıklar:

GENÇLİK:
– Bebeğimle İlk Yıl
– Çocuğum 3 Yaşına Geliyor (1-3 Yaş)
– Çocuğum Okul Öncesi Dönemde (3-6 Yaş)
– Çocuğum Okul Çağında (6-12 Yaş)
– Çocukla Yaşam için Genel Destek

GENÇLİK
– Bir Ergenle Yaşıyorum (12-18 Yaş)

KİŞİSEL GELİŞİM:
– İletişimde Ustalık
– Yaşamda Bütünsel Mutluluk

YAŞAM
– İyi Yaşamın İpuçları
– Tarz Sahibi Olmak

DEMO için hemen bizimle iletişime geçin!