Mobil ortamdan da rahatlıkla erişebileceğiniz “Geri Bildirim Verme Simülasyonu” Enocta Gelişim Kataloğu’nda! Bu simulasyonla geri bildirim verme konusunda becerilerinizi hem test etme, hem de geliştirme şansına sahip olacaksınız.

İnsanların çoğu karşısındaki kişinin bir hatasını gördüğünde ya da yanlış bir şey yaptığını düşündüğünde ilişkisine zarar verme korkusu yüzünden bunu ona söylemekten çekinir ve söylemez. Ya da bunu doğru bir şekilde söylemediği için duygusal tepkilerle karşılaşır ve karşısındaki kişi ile olan ilişkisine zarar verir.

Simülasyon içerisinde yer alan 3 farklı çalışan profiline, farklı durumlarla ilgili geri bildirim verirken, aslında bu alanda kendinizi geliştirmeye ihtiyacınız olup olmadığını fark edecek ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini daha iyi anlayacaksınız. Eğlenceli tasarımı sayesinde uygulamaları tekrar tekrar yapma isteği duyacak, geri bildirim verirken farkında bile olmadan nelere dikkat etmeniz gerektiğini içselleştireceksiniz.

Geri Bildirim Verme

Simülasyonda, akıllı cevap mekanizması sayesinde kullanıcı kararına göre şekillenen senaryolar ile karşılaşacak, vereceğiniz kararların sonuçlarını sanal ortamda bire bir yaşama şansı bulacaksınız. Böylece olabilecek her ihtimali tecrübe etme ayrıcalığına erişeceksiniz. Verdiğiniz kararların ne kadar doğru ya da ne kadar yanlış olduğunu da uygulama sonunda alacağınız zengin geri bildirimler ile bir kere daha değerlendirebileceksiniz.

Gerçekçi durum tasarımları ile geliştirilen bu simülasyon sayesinde, yönetici adayları ve yöneticilerinizin performansının iyileşmesini sağlayacaksınız. Fark yaratacağınız alanlara bir yenisi daha eklenecek.

Hem kendinizi hem de ekibinizi zirveye bir adım daha yaklaştırmaya hazır mısınız?