Dış bir kaynağa ve teknik yetkinlige ihtiyaç duymadan kullanıcı dostu arayüz ile mobil simülasyon üretebileceğinizi biliyor musunuz? Simulapp ile bu mümkün.

Kurumların ve bireylerin eğitim senaryolarını kolaylıkla mobil simülasyonlara çevirmelerini sağlayan bir mobil simülasyon platformu olan Simulapp, teorik ve simülatif yaklaşımı aynı platformda birleştirerek öğrenmeye bütüncül bir yaklaşım getiriyor. Kurumsal eğitimde pratik ve teoriyi en ekonomik ve hızlı şekilde bir araya getirmeye olanak tanıyan mobil simülasyon platformu Simulapp, Enocta Eğitim Platformu’na entegre çalışıyor.

Nasıl Kullanılır?

Simulapp
ile sektörden bağımsız olarak satış görüşmeleri, performans – geri bildirim görüşmeleri, çağrı merkezi görüşmeleri ya da işe alım görüşmeleri simüle edilebilir. Ayrıca müşteri deneyimi projeleri ile oryantasyon projelerinde, zorunlu yasal eğitimlerde veya ürün bilgisi ya da teknik bilgi geliştirme amacıyla da son derece verimli olarak kullanılabilir.

Simulapp ile hazırlanabilecek senaryoların çeşitliligi, konu uzmanının yaratıcılığına bağlı olarak sınırsızdır diyebiliriz. Simulapp’in gelişim programlarının bir parçası olarak egitim öncesi, sırası ve sonrasında kullanılması en verimli şekilde konumlandırılmasına örnek olabilir.

Herhangi bir teknik yetkinliğe ihtiyaç duyulmadan, Simulapp visual designer ile çok kolay ve hızlı bir şekilde mobil simülasyon üretimi / tasarımı yapılabilmektedir. Konu uzmanları, eğitmen, eğitim tasarımcıları veya eğitim uzmanlarının senaryolarını yazdıktan sonra cep telefonlarıyla çekecekleri videoları Simulapp’e yükleyip, seçenekleri ve puanları girdikten sonra yapmaları gereken sadece adımları birbirine bağladıkları bir drag – drop işlemidir.

Demo Talebi Gönder

Simulapp ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.