Yalın ve güçlü yazma ve okuma deneyimi ile kurumsal hafızanızı kontrol altına almanızı sağlayan YazıyorumPRO, Enocta teknoloji platform ortakları arasına katıldı!

Her gün gerçekleştirilen yüzlerce yazışmanın içerisinde paylaşılan deneyimlerden ve bilgilerden ötürü kurumsal hafızanızın geliştirilebileceğini ve üretim/tüketim deneyiminin iyileştirilebileceğini biliyoruz. Enocta’nın yeni teknoloji platform ortağı YazıyorumPRO, tam olarak bu noktada devreye giriyor ve size yardım ederek, kurumsal hafızanızı kontrol altına almanızı sağlıyor.

YazıyorumPRO, kurum içi ekiplerin bilgi birikimlerini, deneyimlerini, kurumdaki kişiler ile paylaşmak istediği düşüncelerini özgürce paylaşmaları için bir blog platformu sağlar. Kurumsal hafızanızın online ve güvenli bir ortamda geleceğe taşınmasına yardım eder. Kurum içi bilgi ve deneyim paylaşımını destekler, Enocta Eğitim Platformu’nun sosyal öğrenme bileşenleri ile sosyal öğrenme deneyimine katkıda bulunur.

YazıyorumPRO

YazıyorumPRO, birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Kurumsal hafıza desteği ile birlikte şirket içi iletişimi ve bilgiye olan erişimi artırır, etkileşimi yükseltir.

 • Strateji, plan gibi şirketi ilgilendiren konuları, departmanlar kolay bir şekilde sunabilirler.
 • Toplantı notları tutmak ve kategorize etmek isteyen ekipler farklı görseller ekleyerek paylaşımlarını zengin hale getirebilirler.
 • Şirket içindeki kişiler üzerinde çalıştıkları projeler hakkındaki gelişmeleri ya da deneyimlerini şirketteki diğer kişiler ile paylaşabilirler.
 • Marka, blogunu dışarıya açarak bir dijital iletişim kanalı olarak kullanabilir.
 • Duyurular ve güncellemeler için kullanılabilir, böylece duyurular kayıt altında tutulabilir, kişilerin yorumları alınabilir.

Peki YazıyorumPRO, kullanıcılarına ne gibi özellikler sunuyor?

 1. YazıyorumPRO, oldukça hızlı ve doğal bir yazma deneyimi sunar. Bu sayede bir doküman oluşturmak kişiler için daha kolay ve keyifli bir hale gelir.
 2. Yüklü navigasyon ve okunaklı yazı ayarları sayesinde, kolay ve keyifli bir okuma deneyimi sağlar. Bu sayede kurumsal deneyimlerin okunma oranları yükselir.
 3. Yazı kategorizasyonu ve arama özellikleri sayesinde, aradığını bulmak oldukça kolaydır. Bu sayede kurumsal kütüphaneler oluşturabilirsiniz.
 4. YazıyorumPRO, sadece kurum içine özel ya da dışarıya açık bir şekilde kullanılabilir.
 5. Okuyucuların yazılarda yorumlar paylaşabilmeleri sayesinde, kişiler arasında iletişimin gelişmesine katkıda bulunur.
 6. YazıyorumPRO, Enocta Eğitim Platformu ile tamamen entegre bir şekilde çalışır.

Dilerseniz bir demo talep edin ve YazıyorumPRO’yu ve detaylarını size aktaralım.

Demo Talebi Gönder

YazıyorumPRO ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için, hemen demo talep edin.

Bu formu doldurarak, aydınlatma metni kapsamında; Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerinize reklam, tanıtım, promosyon gibi pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerinizin bu amaçla işlenmesini ve Avez Elektronik İletişim Eğitim Danışmanlığı Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderime ilişkin hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılırsınız.