Türkiye’nin e-öğrenme alanındaki ilk ve öncü şirketi Enocta, tüm uzaktan eğitim ihtiyaçlarını tek bir çatı altında sunuyor.

Bir Bakışta Ürünlerimiz

Yüzlerce farklı ihtiyaç için tasarladığımız ürünlerimizi hızlıca tanımak için videolarımızdan faydalanın.

Slider 1
Slider 2

Sektör Tecrübemiz

Sektör Tecrübemiz

25 farklı sektörde, 500'den fazla kurum, şirket ve üniversiteye e-öğrenme hizmeti ve 1700'den fazla özel içerik sunuyoruz.

TECRÜBELERİMİZ:

En Yeniler

 • Yeni Projeler
  24.05.2017

  2017 TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri Sahiplerini Buldu 

  TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği ‘nin kurumsal eğitim ve gelişim alanında yapılan yatırım ve çalışmaları desteklemek, bu anlamda yaratılan değerleri ve önemli katkıları paylaşmak amacıyla 2015 yılında ilk kez verilen TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri, üçüncü kez 12 Mayıs akşamı gerçekleşen ödül töreninde sahiplerini buldu.

  Tüm Haberler
 • Yeni Nesil Öğrenme Deneyimi İle Tanışın!
  Yeni İçerikler
  11.05.2017

  Yeni Nesil Öğrenme Deneyimi İle Tanışın!

  Enocta’ nın sizler için geliştirdiği ‘Yeni Nesil Öğrenme Deneyimi Çözümü’, özel içerik ihtiyaçlarınızı bir gelişim yolculuğuna çeviriyor ve dijitalleşen iş hayatına en uygun, en etkin öğretim yöntemlerini hızlı ve ekonomik bir öğrenme deneyimi olarak sunuyor.

  Tüm Haberler
 • Teknolojik Yenilikler
  24.05.2017

  SimulApp ile Farklı bir Öğrenme Mümkün!

  Nar Eğitim’in teknoloji firması NarTek tarafından geliştirilen SimulApp uygulaması, Enocta Eğitim Platformu ile entegre bir yeni nesil öğrenme çözümü olarak kurumlara güçlü bir öğrenme deneyimi sunuyor.

  Tüm Haberler