Dönüştüren Liderlik Programı

Liderlik gelişiminde en iyi global marka tecrübesinin, yerel uzmanlıkla birleştiği, dönüşen dünyada liderlerin sahip olması gereken 21. yy becerilerini içeren, uluslararası katılım sertifikalı “Dönüştüren Liderlik Programı” ile tanışın!

Dönüşümün ilk olarak kişiden başlaması gerekliliğinden yola çıkan bu program, liderlere, ekiplerinin dönüşümüne ilham olmak ve organizasyonların başarısını etkileyen birçok unsuru yönetmek için gerekli becerilerin kazandırılmasını hedefliyor!

Liderlik gelişiminde global bir marka olan Skillsoft’un çok kapsamlı dijital içeriklerini ve Enocta Çevrimiçi Katalog konu uzmanlarının deneyimini bir araya getiren bu benzersiz, hibrit gelişim programı, MIT Sloan Review ile de destekleniyor.

Detaylı Bilgi Al

Özel Yapılandırılmış Online Eğitimler, Hizalanma Webinarları, Uygulama ve Öz Değerlendirme Araçları, Program sonunda Uluslararası Katılım Sertifikası!

Tüm Dünyada Kabul Görmüş, Farklı Öğrenme Stillerine Uygun Hibrit Öğrenme Yapısı Sayesinde, Öğrenmede "Learn - Reflect – Practice" Yöntemi
Bu program, uluslararası konu uzmanlarınca hazırlanan video, kitaP özeti veya podcast içeriklere dilediğiniz yer ve zamanda ulaşabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Bilgilerinizi ve deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz, katılımcılarla etkileşim kurabileceğiniz ve kolaylaştırıcı bir mentor eşliğinde Türkiye’deki uygulamaları konuşabileceğiniz canlı oturumlar bulunur. Kendinizi test edebileceğiniz öz değerlendirme araçları, bireysel veya ekipçe kullanabileceğiniz konu odaklı uygulama araçları ise bu programı eşsiz bir yapı haline getirir.
Öğrendiklerinizin Türkiye’deki ve işinizdeki yansımalarını, alanında Öncü Eğitmenlerle Düzenlenen Canlı Oturumlar Sayesinde Deneyimleme Fırsatı
Program başında düzenlenecek "Başlangıç Webinarı" ile programın konsepti açıklanır ve program danışmanı ile tanışılır. Bu webinar bir Skillsoft eğitmeni ve Kuruluşunuzdaki C düzey bir lider tarafından yönetilir. Programın ilerleyen günlerinde düzenlenecek ve dört oturumdan oluşan, "Dönüştüren Webinarlar" ise, belirlenen lokal eğitmen tarafından verilir ve ana konuya odaklanır. "Kapanış Webinarı", programın son aşamasıdır ve tüm katılımcılar ile süreç değerlendirilir. Program, çevrim içi sertifika töreni ile sona erer.

24 Haftalık Eğitim Süresi ile, Türkiye’nin Önde Gelen Eğitmenleriyle Düzenlenen Canlı Oturumlarla Desteklenen, 3 Ana Başlık Altında Seçilmiş Çok Özel Eğitimler!

Her seviyeden liderler için geliştirilen, dijital çağa uyumlu ve modern liderlik yetkinlikleriyle tasarlanan nüştüren Liderlik Programındaki eğitimler 24 sürüyor ve 3 ana başlık altında sunuluyor.

KENDİNİ DÖNÜŞTÜR

 • Leader Transitions
 • The Accountable Leader
 • The Emotionally Intelligent Leader

EKİBİNİ DÖNÜŞTÜR

 • Embracing Diversity
 • Leading Through Change
 • Leading Virtually
 • The Collaborative Leader

ORGANİZASYONUNU DÖNÜŞTÜR

 • Leading Innovation
 • Leading Organizational Vision
 • The Digital Savvy Leader
 • Thinking Critically
 • Thinking Strategically

Hangi İçerikler Var?

Konu başlıkları, dönüşüm sürecinde olan kurumların ihtiyaçları tüm ayrıntılarıyla analiz edilerek oluşturulan bu programda Değişime Liderlik Etme, Sanal Liderlik ve Eleştirel Düşünme gibi eğitim içerikleri sunuluyor.

Neden Bu Dönüştüren Liderlik Programı?

Yapılandırılmış hibrit program ile öğrenmede "Learn – Reflect – Practice" Yöntemi: Zengin gelişim kütüphanesi, yüzlerce uygulama örneği ve Türkiye’nin alanında uzman en iyi eğitmenleriyle düzenlenen canlı oturumları içerir.

 

Küresel bilgi birikimi ve yerel bilgi birikiminin birleşimi: Verimli bir öğrenme ortamı yaratır.

 

Dönüşen dünyada liderlere 21. Yüzyıl yetkinlerini kazandırma: Lider, kendisinin, ekibinin ve organizasyonunun dönüşüm sürecine katkı sağlayacak kazanımlar edinir.

 

Dijital ekonomi için modern yetkinlikler: Zihniyet gelişimini destekler.

 

Yapılandırılmış öğrenme yaklaşımı: Farklı öğrenme teknikleriyle kapsayıcı bir programdır.

 

İçeriklerde sürekli yenilikler: MIT Sloan Management Review desteğiyle gerçekleştirilir.

 

Fasilitatör ile etkin gelişim süreci: Birbirinden öğrenmeyi kolaylaştırır, gelişim motivasyonu yaratır, uygulama için kolaylaştırıcı ipuçları sunar.

 

Percipio'da sunulan modern, verimli öğrenme deneyimi ve isteğe bağlı olarak programa Enocta Platform ile başlayabilme imkanı

 

MIT (Massachusetts Institute of Technology) logolu sertifika kazanma şansı

 

İngilizce olarak sunulmasının yanı sıra Türkçe alt yazı desteği

Sorularınız mı var?

Kampanyamız ile ilgili soruları inceleyebilir, diğer sorularınız için bize tüm destek kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.
No items found.