Enocta’da Kariyer

Birlikte keyifle çalışan ve sürekli büyüyen ekibimize katılmak isterseniz bu sayfayı inceleyebilir, güncel açık pozisyonları takip edebilirsiniz.

Enocta Kültürü

Enocta, insanı merkeze alan çalışma kültürü doğrultusunda, tüm strateji ve politikalarında çalışanlarının mutluluğunu, başarısı ve esenliğini ön planda tutar. Çalışma kültürümüzü oluşturan yaklaşımlardan birkaçı;
“Önce İnsan” Yaklaşımı
Açık İletişim ve Özgürlükçü Ortam
“Biz Çözeriz” Anlayışı
Sınırsız Öğrenme Ekosistemi ile Sürekli Gelişim
Sürdürülebilirlik, Toplumsal ve Küresel Duyarlılık
enocta logo

Neler Sunuyoruz?

Enocta olarak, çalışanlarımıza daha iyi bir deneyim sunmak için, her alanda desteğimizi ön planda tutan aksiyonlar alıyoruz.

Yeni nesil çalışma düzeni
Liderlik Gelişim programları
Arkadaşını öner uygulaması
İyi ki varsın ödülleri
Toplantısız çarşamba
Ailece gelişim fırsatı
Uzaktan çalışma destek paketi
Doğum günü izni
Özel gün hediyeleri

Ekibimizden Dinleyin

Ekibimizin değerli üyeleri Enocta hakkında neler söylüyor? Bizi “daha iyi” tanımak için arkadaşlarımızın söylediklerine göz atabilirsiniz.
Ahmet Hançer
CEO
Ahmet Hançer
Ahmet Hançer
Serdar Güleç
Satış ve İş Geliştirme Kamu ve Bölge Direktörü
Türkiye’nin en büyük organizasyonlarıyla birlikte çalışma fırsatını yakalayan bu deneyimli ekibin bir parçası olmayı çok değerli buluyorum. Enocta'nın yaygın görünürlüğü ile motive olan takım arkadaşlarım her yeni projede keyifle ve fark yaratma isteğiyle çalışıyor. Bu enerjimizin iş ortaklarımıza yansıdığını görüyor ve başarılarını kutlama şansı buluyoruz. Yolculuklarına bizi dahil ederek gelişimimizi tetikleyen tüm paydaşlarımıza sonsuz teşekkürler.
fotoğraf/video-kart-1
Oğuzhan Özcan
Tasarım ve Kullanılabilirlik Uzmanı
Yaklaşık 2 yıldır Tasarım ve Kullanılabilirlik Uzmanı olarak çalıştığım Enocta’da, oldukça fazla gelişim fırsatı ile karşılaştım. Bu süre zarfında; üç milyonu aşkın kullanıcısı olan bir ara yüzü, kullanıcıların ihtiyaçlarını onlardan dinleyerek, günümüz kullanıcı deneyimi ve tasarım gerekliliklerini gözeterek yeniden geliştirmek benim için oldukça önemli bir gelişim alanıydı. Enocta ailesinde olmak, kullanıcıya dokunan bir teknolojinin geliştirme aşamalarında yer almak oldukça mutluluk verici.
Barış Can
Katalog Ürün Yönetimi
Üniversite 3. sınıfta Enocta’da stajyer olarak başlamamın üstünden yaklaşık 3 sene geçti ve bu ailenin bir parçası olarak kariyerime başladığım için çok mutluyum. :) Enocta Katalog’da yer alan binlerce içeriğin, yüzlerce şirkette, milyonlarca çalışana ulaştığını her düşündüğümde tarif edemeyeceğim bir heyecanla içim doluyor ve Enocta Katalog’u en etkili dijital eğitim içerikleri ile zenginleştirmek için çalışan Katalog Ürün Yönetimi ekibinde yer almaktan büyük mutluluk duyuyorum.
Z. Yiğitcan Polat
Özel İçerik Ürün Yönetimi Uzman Yardımcısı
Kurumlara özel olarak hazırladığımız ürün, süreç, oryantasyon gibi dijital içeriklerin süreç yönetiminde görev alıyorum. Çözüm odaklı, güler yüzlü insanlarla çalışmak beni her geçen gün daha fazla motive ediyor. Ayrıca kurumların gelişim süreçlerini müşterilerimizle beraber yaşamak, Enocta ailesiyle bunu hayata geçirmek benim için çok kıymetli. Kısaca Enocta’lı olmak ayrıcalıktır! :)
Hazal Bayram
Müşteri Destek Uzman Yardımcısı
Enocta’da olduğum için şanslı ve mutlu hissediyorum. Çalışma ortamımın huzurlu, samimi ve yardımsever insanlarla dolu olması, hiyerarşideki herkesin birbirine saygı ve sevgi ile yaklaşabiliyor olması benim için önemli. Enocta beni ilk günden beri aileden biriymişim gibi sıcak ve huzurlu ortamıyla karşıladı. İlk günümden beri hep "iyi ki Enocta" diyorum ve Enocta'daki serüvenimin uzun soluklu olmasını diliyorum! :)
fotoğraf/video kart 2
Serdal Bezaroğlu
Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi
Enocta’da Satış ve İş Geliştirme departmanında çalışıyorum. Kurumların online öğrenme alanındaki ihtiyaçlarının doğru analiz edilerek bu ihtiyaca uygun çözümlerimizin sunulması süreçlerini yönetiyorum. Birbirine destek sağlayan samimi bir ekip ve esnek çalışma koşulları ile keyifli bir çalışma ortamına sahibim, bunun işime pozitif etkileri olduğunu düşünüyorum.
Onur Armutçuoğlu
Teknoloji ve Ürün Eğitim Uzmanı
Enocta hem kurumsal ciddiyeti hem de aile sıcaklığını iliklerime kadar hissettiğim bir kurum. Yapılan güzel işlerle milyonlarca kişiye ulaşmanın gururu ve keyfi ise paha biçilemez. Kıymeti çok büyük kurumların ve çalışanlarının; eğitimlerimizi, detayları üzerinde günlerce çalıştığımız ürünler ile keyifle ve verimlilikle alması da göğsümüzü kabartıyor. Çevrede Enocta çalışanı olarak tanınmak bilinmek, hatta bana “Enocta Onur” diye bir lakapla seslenilmesi de kurumla harmanlanmış olmamın en güzel kanıtı. Webinarlarla eğitimler vermek için müşterilerimizle bir araya gelmek ise benim için işimin en zevkli kısmı. “Bugün en iyi, yarın daha iyi için” mottomuzla çalışmaya keyifle devam edeceğiz.

Enocta Kariyer Fırsatları

Ekibimize katılın! Birlikte keyifle çalışan ve sürekli büyüyen ekimize katılmak için aşağıda yer alan açık pozisyonları inceleyip, hemen başvurabilirsiniz.