Rosetta Stone

Yabancı Dil Öğrenmenin En Etkili Yoluyla Tanışın: Rosetta Stone

Okuma,yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştiren bu eksiksiz çözümle, hedef kitlenize yabancı dil öğrenme ve geliştirme fırsatı verin!

Sınırsız Canlı Konuşma Pratiği ile İhtiyaç Duyulan Akıcılık ve Öz Güven!

Bu çözümde; okuma/yazma becerilerini, dil bilgisi ve kelime dağarcığını geliştirmeyi sağlayan yüzlerce saatlik hazır derslerin beraberinde, son yılların en önemli uygulamalarından biri olan “yabancı eğitmenlerle canlı konuşma pratiği” görüşmeleri de mevcuttur. Sınırsız canlı konuşma pratiği görüşmeleri, istediğiniz sertifikalı eğitmenden 7x24 randevu alarak yapılabilir.

Detaylı Bilgi Al

PC Magazine’in 8 yıl üst üste en donanımlı dil öğrenme programı seçtiği, 30 yıldır tüm dünyada yaygın olarak kullanılan Rosetta Stone’u daha detaylı inceleyin.

İş Dili Eğitimi ile Çalışanlarınızın Öz Güvenini Artırın!
Rosetta Stone dil programları, zengin ve sürükleyici akışı ile okuma, yazma, dinleme becerilerinin yanında, konuşma becerisini de geliştirir. Ses tanıma teknolojisi telaffuz için geri bildirim verir ve aksanın iyileştirmesine yardımcı olur. Rosetta Stone’un A1 ve A2 başlangıç ünitelerinde genel günlük yaşam konuları işlenir. B1 ve üstü seviyelerde (orta/ileri) daha çok iş yaşamına odaklanmış, zorlu bir sunuma hazırlık, telefonda müzakere gibi konularda pratikler sunar. Sağlık, turizm, IT gibi sektörel kategorilerde de içerikler yer alır.
Aynı Dil Öğrenme Programı Altında Zenginleştirilmiş Deneyim Fırsatı!
İngilizce, Rusça ve Arapça’nın da dahil olduğu 25 farklı dili, bir çocuğun kendi anadilini öğrenme süreci analiz edilerek tasarlanan özel bir yöntemle öğretir. Aynı seviyedeki kullanıcıların bulunduğu gruplarla konuşma pratiği yapma imkanı sunar. Mobil erişim ve offline çalışma özelliği sayesinde istenen yer ve zamanda öğrenmeye devam edilebilir. Kurumsal düzeyde destek için ayrıntılı raporlama ve aktarılabilir lisanslar sunar.

Siz de Kurumunuzda Dil Gelişimini Destekleyin!

Kelime dağarcığının yanında, günlük konuşmalarda edinilen dil becerilerinin güvenle uygulanabilmesini sağlayan program, 3 ana hedef kitle için rahatlıkla kullanılabilir.

• KURUMLAR İÇİN

Sektöre özel dersler ve kelime dağarcığıyla çalışanların dil engellerini aşarak güvenle konuşmasını ve çalışmasını sağlar.

• OKULLAR İÇİN

13+ öğrencilerin dil kurslarında öğrendiklerini pekiştirir ve dil öğrenenlerin yeterlilik kazanmalarına yardımcı olur.

• BİREYLER İÇİN

Yeni bir dil öğrenmeyi denenmiş, test edilmiş müfredat ve ilgi çekici mobil uygulama sayesinde çok daha kolay, eğlenceli hale getirir.

Hangi İçerikler Var?

Rosetta Stone, sertifikalı dil eğitmenleriyle sınırsız konuşma pratiği, seçili dillerde yapay zeka destekli dil kılavuzu ve patentli konuşma tanıma teknolojisi, görsel ve işitsel materyaller (etkileşimli animasyonlar, videolar, oyunlar), her an her yerden erişim ve kapsamlı iş içeriği sunar.

Neden Bu Dil Öğrenme Programı?

• Birlikte daha iyi çalışmanızı sağlar.

İnsanların dil engellerini aşarak güvenle iletişim kurmasına yardımcı olur ve çok dilli ekiplere katılımı teşvik eder.

• Müşteriyle yüz yüze olan ekipleri güçlendirir.

Müşteri ilişkilerini etkin bir şekilde yönetmeyi destekler ve uluslararası tedarikçilerle çalışmak için çalışanlarınızı geliştirir.

• İşinizi büyütür.

Uluslararası ticari girişimleri, birleşmeleri ve satın almaları kolaylaştırır.

Sorularınız mı var?

Kampanyamız ile ilgili soruları inceleyebilir, diğer sorularınız için bize tüm destek kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.
No items found.