HaberlerYenilikler
9.12.2022

CEO'muz Ahmet Hançer "HR Agenda'22"de Konuşmacı Olarak Yer Aldı

CEO'muz Ahmet Hançer "HR Agenda'22"de Konuşmacı Olarak Yer Aldı

Business Management School, HR Option, Facemark LLC tarafından düzenlenen ve bu yıl 10-11 Aralık tarihlerinde 3'üncüsü gerçekleştirilen; “HR Agenda’22”nin Yetenek Yönetimi Paneli'nde CEO’muz Ahmet Hançer de konuşmacı olarak yer aldı.

 

Azerbaycan’da insan kaynakları yönetimi alanının gelişimine kalıcı katkı sağlamayı hedefleyen ve Azerbaycan'ın ilk çevrimiçi İK forumu olan “HR Agenda’22”de katılımcılar; insan kaynakları yönetimi alanındaki yeni trendleri, farklı yaklaşımları ve uluslararası uygulamaları takip etme, mesleki faaliyetlerinde uygulayabilecekleri yeni bilgileri öğrenme ve yeni bir vizyon kazanma fırsatı buldu.

Etkinlik hakkındaki detaylar için tıklayın.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

11/8/2022

NEQSOL Academy, Birlikte Çıktığımız Eğitim Yolculuğunda 4 Farklı Kategoride Gold Stevie® Award Ödülü Kazandı!

Dünyanın farklı ülkelerinde enerji, telekom, yüksek teknoloji, inşaat sektörleri gibi alanlarda faaliyette bulunan NEQSOL Holding, Enocta ürün ve hizmetleri ile Achievement in Executive Development, Best Launch of a Corporate Learning University, Best Strategy for a Corporate Learning University, Best Use of Mobile Learning kategorilerinde...
25/8/2023

“Öğrenme Teknolojisi Uygulamasında En İyi İlerleme” Gümüş Ödülü TEİAŞ Akademi’nin Oldu!

Dünyanın en prestijli danışmanlık organizasyonlarından biri olan Brandon Hall Group'un düzenlediği Eğitim ve Gelişim Ödülleri’nde...
6/6/2023

Enocta Platform Mayıs Ayı Yeniliklerini İncelediniz mi?

"Zorunlu" etiketli eğitimlere daha hızlı erişim getirildi. Rapor modülünde yenilikler yapıldı. E-posta kampanyaları için yeni özellik eklendi ve etkinlik mesajlarına güncellemeler getirildi. Çoklu dil desteği kapsamında yeni diller platforma eklendi, eğitim verilerinin gösteriminde ve raporlarda düzenlemeler yapıldı.
7/6/2024

Kurum Çalışanlarınızın Öğrenme Deneyimini Zenginleştiren Enocta Platform’un Son Dönem Yenilikleriyle Buluştunuz mu?

Sosyal grupların bahsedilme özelliğindeki bildirimleri düzenlenerek ihtiyaca yönelik hale getirilmesini sağlandı. Analitik deneyim süresi grafiği başlığındaki...
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.