HaberlerYenilikler
9.1.2023

Enocta Platform’da Video Paylaşımı ve Yenilenen Liste Sayfaları

Enocta Platform’da Video Paylaşımı ve Yenilenen Liste Sayfaları

Sosyal Gruplarda Eğitim Yöneticilerinin Video Paylaşımlarını Kolaylaştırdık

       
  • Eğitim yöneticilerinin daha önceden sisteme tanımladıkları videoları Sosyal gruplarda ve platformdaki tüm yorum alanlarında kolayca paylaşabilmesini sağladık.
  •    

Platform İçinde Yer Alan Liste Sayfaları İçin Daha İyi Bir Deneyim Tasarladık

       
  • Gerek eğitim yöneticileri, gerekse son kullanıcıların gördüğü listeleme sayfalarının sayfa içerisine yayılarak daha geniş bir alanda ve daha iyi bir görsel deneyimle görüntülenmesini sağladık. Örneğin eğitim yöneticileri için etkinlik listeleri, son kullanıcılar için eğitim geçmişi sayfaları bu düzenleme ile yepyeni bir görünüme kavuştu.
  •    

Bunlar yanında rapor sayfalarında, anket listelemede, etkinlik detay sayfalarında, sözlük kullanımında bir çok yenilik ve geliştirme, bu ay da Enocta Platform kullanıcıları ile buluştu.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

4/11/2022

12. TEGEP Eğitim ve Gelişim Zirvesi’ndeydik!

1-2-3 Kasım 2022 tarihlerinde, Enocta deneyim sponsorluğunda hibrit olarak gerçekleştirilen; sunuculuğunu Satış ve İş Geliştirme Direktörümüz Okan Cengiz ve Eğitmen, Yönetici, Takım Koçu, PCC Fatma Yıldız’ın üstlendiği 12. TEGEP Eğitim ve Gelişim Zirvesi’ndeydik.
23/1/2023

Öğrenme Sektörünün Dünya Lideri Skillsoft'tan Enocta'ya 2 Ödül!

Öğrenme sektörünün dünya lideri, iş ortağımız Skillsoft'tan Türkiye'deki kurumların eğitim ve gelişim programlarını zenginleştirdiğimiz çözümler ve yenilikçi uygulamalarımızla...
28/11/2022

Enocta Platform Analitik Yönetimi Sayfaları Yenilendi!

Tüm bulut müşterilerimizde canlıya alınan EP güncellemesi sayesinde Enocta Platform Analitik Yönetimi sayfalarını yeni yüzüyle ve detaylarıyla deneyimleyebilirsiniz.
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.