HaberlerYenilikler
9.1.2023

Enocta Platform’da Video Paylaşımı ve Yenilenen Liste Sayfaları

Enocta Platform’da Video Paylaşımı ve Yenilenen Liste Sayfaları

Sosyal Gruplarda Eğitim Yöneticilerinin Video Paylaşımlarını Kolaylaştırdık

       
  • Eğitim yöneticilerinin daha önceden sisteme tanımladıkları videoları Sosyal gruplarda ve platformdaki tüm yorum alanlarında kolayca paylaşabilmesini sağladık.
  •    

Platform İçinde Yer Alan Liste Sayfaları İçin Daha İyi Bir Deneyim Tasarladık

       
  • Gerek eğitim yöneticileri, gerekse son kullanıcıların gördüğü listeleme sayfalarının sayfa içerisine yayılarak daha geniş bir alanda ve daha iyi bir görsel deneyimle görüntülenmesini sağladık. Örneğin eğitim yöneticileri için etkinlik listeleri, son kullanıcılar için eğitim geçmişi sayfaları bu düzenleme ile yepyeni bir görünüme kavuştu.
  •    

Bunlar yanında rapor sayfalarında, anket listelemede, etkinlik detay sayfalarında, sözlük kullanımında bir çok yenilik ve geliştirme, bu ay da Enocta Platform kullanıcıları ile buluştu.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

2/11/2023

TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği, 13. Eğitim ve Gelişim Zirvesi’ndeydik!

1-2 Kasım 2023 tarihlerinde, Enocta teknoloji sponsorluğunda hibrit olarak gerçekleşen; sunumunda Satış ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcımız Okan Cengiz’in de rol üstlendiği TEGEP 13. Eğitim ve Gelişim Zirvesi’ndeydik...
18/8/2022

Türkiye En İyi İşverenler IT 2022 Listesindeyiz!

Bir ödül daha! Enocta, Great Place to Work® Türkiye En İyi İşverenler IT™ 2022 listesinde! Bilişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren organizasyonların yer aldığı, bir yılı aşkın sürede 9 binden fazla çalışanın geri bildiriminin incelenip değerlendirilmesi sonucunda...
16/6/2023

TEGEP 2. Kurumsal Eğitim Çözüm Ortakları Günü'ndeydik!‍

TEGEP 2. Kurumsal Eğitim Çözüm Ortakları Günü etkinliğinde, çevrim içi olarak yeniden bir araya geldik. Çözüm Direktörümüz İdil Denizciler Dinç'in sunumu ile gerçekleşen, “Kurumsal Gelişimde Başarının Sırrı: Zengin İçerik ve Çevik Öğrenme Ortamı” oturumunda; eğitim ve gelişim alanında farklı alternatiflere gereksinim duyan kurumlar ve karar vericilere Enocta'nın yenilikçi çalışmalarından bahsedildi.‍
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.