HaberlerYenilikler
8.3.2022

Enocta’da Sürdürülebilirlik Komitesi Kuruldu!

Enocta’da Sürdürülebilirlik Komitesi Kuruldu!

Enocta olarak gerek dünyamızın geleceği, gerekse insan ve çalışan hakları için hissettiğimiz duyarlılıkla Captanomy firmasının danışmanlığında sürdürülebilirlik çalışmalarına başlıyoruz. Şirketimizin kurucu ortaklarından Burak Yücelyiğit’in sponsorluğundaki  projemizin ilk adımını, farklı ekiplerden arkadaşlarımızın katılımıyla Sürdürülebilirlik Komitesi’ni kurarak attık.

Komitemiz, rutin toplantılarla, öncelikle Enocta sürdürülebilirlik ilkelerini belirleyecek, ardından bu ilkeler doğrultusunda yapılacakları hayata geçirecek. Bu proje kapsamında yapacaklarımızı zaman zaman paylaşmaya devam edeceğiz.

Gelecek nesiller için, dünyamızın geleceği için.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

14/12/2022

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sertifikamızı Aldık!

Enocta olarak sektörümüzün ilklerinden birine daha imza atarak ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sertifikamızı almanın mutluluğunu yaşıyoruz!
19/10/2022

Türkiye En İyi İşverenler Innovation by All 2022 Listesindeyiz!

Enocta’nın da aralarında olduğu, çalışanlarına yenilikçi bir iş yeri deneyimi sunan ve çalışan fikirlerine önem veren 36 şirket, Türkiye Innovation by All™ 2022 listesinde yerini aldı.
24/6/2022

Türkiye Bilişim Derneği “Bilişim Teknolojileri Işığında Eğitim Konferansı”ndaydık!

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından gerçekleştirilen, hem nitelikli insan kaynağının yetiştirilmesine hem de dijital becerilere sahip genç istihdamın arttırılmasına yönelik düzenlenen, “Bilişim Teknolojileri Işığında Eğitim Konferansı”na katıldık.
9/1/2023

Enocta Platform’da Video Paylaşımı ve Yenilenen Liste Sayfaları

Enocta Platform’da video paylaşımı kolaylaştırıldı, liste sayfaları için daha iyi bir deneyim tasarlandı. Bunların yanında rapor sayfalarında, anket listelemede, etkinlik detay sayfalarında, sözlük kullanımında bir çok yenilik ve geliştirme, bu ay da Enocta Platform kullanıcıları ile buluştu.
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.