HaberlerYenilikler
9.2.2024

Vuslat Foundation ile "Akıl ve Kalp Uyumu ile Cömert Dinleme Sanatı" Kahvaltı Buluşmamızdaydık!

Vuslat Foundation ile "Akıl ve Kalp Uyumu ile Cömert Dinleme Sanatı" Kahvaltı Buluşmamızdaydık!

Vuslat Foundation ile Enocta ofisinde gerçekleştirdiğimiz yılın ilk kahvaltı buluşmasında, "Cömert Dinleme" ile kendimizi, iş arkadaşlarımızı, hatta müşterilerimizi daha iyi anlamanın ve onlarla daha derin bir bağ kurmanın yollarını birlikte keşfettik.

Bir sonraki etkinliklerimizde buluşmak üzere!

Enocta Katalog’daki “Cömert Dinleme” ve “Liderlikte Cömert Dinleme” eğitimlerimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

7/10/2023

Bilişim Teknolojileri Işığında Eğitim Konferansı'ndaydık!

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından düzenlenen, Bilişim ve İletişim Teknolojilerindeki son gelişmelerin eğitimle buluştuğu konferansın, 7 Ekim’de gerçekleşen “Eğitimde Teknoloji Kullanımı” oturumunda...
10/5/2023

TEGEP Çözüm Ortakları Günleri’ndeydik!

Eğitim teknolojileri alanında sektördeki farklı ihtiyaçları anlamak ve çözüm yollarını konuşmak üzere...
15/3/2023

Enocta Platform'da Son Dönem Yeniliklerine Göz Atın!

Enocta Platform'un "kaldığın yerden devam et" listesinde düzenlemeler yapıldı ve sertifika - katılım belgelerine yenilikler getirildi. Ek kaynaklara erişimde ve haber akışında düzenlemeler sağlandı. Eğitim önerileri, beğenmeler, 5 yıldız anket ve platforma giriş için hatırlatma geliştirmeleri yapıldı.
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.