Enocta’nın Kurum İçi Eğitim Olanaklarından Şimdi Yararlanın!

Müşterilerine fark yaratan bir öğrenme deneyimi sunan Enocta, hizmet içi eğitim kursları ile öğrenme ve gelişim sürecini iyileştirir. Enocta’yı tercih ederek ihtiyacınız olan dijital öğrenme ve sanal sınıf gibi çeşitli öğrenme süreçlerini ve yöntemlerini tek bir noktadan yönetebilirsiniz. Şirket içi eğitim sürecini planlamanızı ve izlemenizi sağlayan Enocta, çalışanlarınıza kapsamlı bir öğrenme deneyimi de sunar. Enocta’nın sosyal öğrenme, online mentorluk ve yönetici koçluğu gibi kurum içi eğitim olanaklardan yararlanmak için ise şimdi iletişime geçin!

Detaylı Bilgi Al

2 Adımda sizi yeni çağa hazırlayacak, dijital öğrenme platformu ve Türkçe dijital eğitim kaynağı aboneliği!

Kurum İçi Eğitim için Neden Enocta’yı Tercih Etmelisiniz?

Şirket içi eğitim konusunda birçok çözüm sunan Enocta, şirketlere çalışanlarının bireysel ihtiyaçlarına göre hazırlanmış şirket içi eğitimler alma fırsatı sağlar. Ayrıca Enocta, kurum içinde içerik oluşturmayı, bilgi paylaşmayı, deneyimlerden yararlanmayı ve kurumsal hafıza oluşturmayı kolaylaştırır. Kullanıcı dostu arayüzü ile kullanıcıların eğitimlere kolayca erişmesini sağlayan platform, tüm eğitim materyallerini tek bir alanda toplar.

Entegre online eğitim, uzaktan eğitim, uzaktan çalışma, canlı eğitim, seminer, online konferans ve video konferans özellikleri ile her türlü kurum, işletme, eğitim kurumu ve çeşitli uygulamalar için uygun olan Enocta, benzersiz bir öğrenme deneyimi sağlar.

Enocta Katalog Nedir?

Enocta Katalog, çalışanların tüm gelişim süreçleri için yararlanabilecekleri binlerce Türkçe dijital eğitimden oluşan özgür ve özgün bir gelişim kaynağıdır. Kurumları geleceğe taşıyacak yeteneklerin gelişimini desteklemek ve çalışanlara 21. yy becerilerini kazandırmak amacıyla hazırlanmıştır.

Üyelik Paketleri Nelerdir?

Enocta katalog abonelik modelinde iki farklı katalog türü yer alır.
Basic
4700’e yakın içerik
Kurumun temelde ihtiyaç duyacağı, hem özel hem de iş hayatı için gerekli olabilecek, ana konuları ve yetkinlikleri kapsar.
Premium
6200’e yakın içerik
Basic Katalog içerisindeki eğitimlere ek olarak, hazır öğrenme deneyimleri haline getirdiğimiz gelişim yolculukları; liderlik eğitimleri ve yenilikçi öğrenme yöntemleri ile hazırlanmış eğitimleri kapsar.

Enocta’nın Kurum İçi Eğitim Sürecini Kolaylaştıran Eğitim Yazılımları

  • Enocta LMS: Kurum içi eğitim sürecini kolaylaştıran Enocta LMS, çalışanlarınızın eğitimlerini planlamanızı ve yönetmenizi kolaylaştırır. Bu süreçte çalışanlar yönetsel, mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerinden yararlanabilir.
  • Sanal Sınıf: Enocta ile entegre olan Perculus, web tabanlı olarak farklı lokasyondaki çalışanlarınızı sanal sınıflarda bir araya getirir. Bu sanal sınıf sayesinde video ve sunumlar paylaşılabilir, ekran paylaşımı yapılabilir ve webinarlar düzenleyebilirsiniz.
  • Pekiştirme Uygulamaları: Enocta üzerinden alınan eğitimleri pekiştirmek için Rootie mobil uygulamasını kullanabilir ve öğrenme sürekliliğini sağlayabilirsiniz. Bu sayede öğrenme sürecinin etkisini artırmak için gelişmiş öğrenme analitiğinden yararlanabilirsiniz.
  • Sosyal Öğrenme: Enocta’nın Sosyal Öğrenme modülü ile çalışanlarınız paylaşım yapabilir, eğitmene soru sorabilir ve sorularına cevap alabilirler.
  • Kurumsal Hafıza Yönetimi: Enocta’nın YazıyorumPRO ürünü ile çalışanlarınızın çeşitli yazılar ve kayıtlar oluşturarak deneyimleri paylaşabilir. Bu sayede çalışanların kurum ile ilgili en güncel bilgiye ulaşmaları sağlanır.
  • Mentorluk ve Koçluk: Enocta’nın mentorluk ve koçluk hizmeti ile ekstra bir çaba sarf etmeden koçluk ve mentorluk programlarını daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Eğitim Üretimi Araçları: Enocta ile entregre çalışan e.pratik eğitim üretimi aracı, eğitim içeriklerini zenginleştirmeyi kolay bir hale getirir. Bu sayede etkileşimli eğitimler, simülasyonlar ve konu uzmanı videolar gibi içerikler hazırlayabilirsiniz.
  • Analitik ve Raporlama: Kendi içerisinde bir raporlama özelliği bulunan Enocta, bir dizi analitik aracı ile öğrenme sürecini daha kolay bir şekilde analiz etmenizi ve raporlamanızı sağlar. Bu sayede geleceğe dönük şirket içi eğitim çalışmaları planlayabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Kampanyamız ile ilgili soruları inceleyebilir, diğer sorularınız için bize tüm destek kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.
No items found.