Enocta'nın Sunduğu Kurumsal Eğitimlerle Tanışın!

Sektöründe lider Enocta, şirketinizin çalışanları, bayileri, iş ortakları ve müşterileri için zengin içerikli, Türkçe online eğitimler vermektedir.

Uzaktan öğrenmeyi kolaylaştıran platform, zaman ve mekan kısıtlamasını ortadan kaldırırken kurumsal eğitim maliyetini de düşürür. Enocta; LMS, LXP, webinar ve toplantı gibi çözümler de sunarak şirket çalışanlarınızın binlerce dijital eğitime erişmesini kolaylaştırır. Bu sayede tüm süreci tek bir platform üzerinden yönetebilir, eğitimleri takip ederek sonuçları raporlayabilirsiniz.

Tüm online kurumsal eğitim ihtiyaçlarınız için entegre olan sistemi kullanmak için ise şimdi iletişime geçin, eğitim firmaları arasında öncü olan Enocta'nın avantajlarından yararlanın!

Detaylı Bilgi Al

2 Adımda sizi yeni çağa hazırlayacak, dijital öğrenme platformu ve Türkçe dijital eğitim kaynağı aboneliği!

Kurumsal Eğitim için Enocta Avantajları

  • Kolay ve Esnek Erişim: Kurumsal eğitim veren firmalar arasında ilk akla gelen Enocta ile kurumsal gelişim eğitimi alan kişiler diledikleri yerde ve zamanda kurumsal eğitimlere katılabilir. Ayrıca online kurumsal eğitim programlarının içeriklerine dizüstü ya da masaüstü bilgisayar veya mobil cihazdan erişebilirler.
  • Farklı Öğrenme Yöntemleri: Enocta’nın sunduğu eğitimler ile çalışan, müşteri veya iş ortaklarınız farklı öğrenme yöntemleri ile daha etkili bir öğrenme gerçekleştirebilir. Bu açıdan Enocta, video, ses kayıt, oyun, doküman ve daha birçok içeriği destekler.
  • Ölçülebilir Sonuçlar: Kurumsal eğitim firmaları arasında bulunan Enocta, Eğitim Yönetim Sistemi sayesinde verilen eğitimlerin öğrenilme ve hatırlanma oranlarını kolayca ölçmenizi sağlar. Bu sayede raporlar alabilir ve eğitimlerin yatırım geri dönüşünü ölçebilirsiniz.
  • Anlık Geri Bildirim: Eğitim Yönetim Sisteminde tasarlanan eğitim yolculukları sayesinde kullanıcılar anlık olarak sistem tarafından geri bildirim alabilir ve seviyelerini görme fırsatını yakalayabilirler. Kurumsal eğitim veren firmalar arayışında iseniz Enocta'nın bu avantajlarından yararlanmak için tam zamanı!

Enocta Katalog Nedir?

Enocta Katalog, çalışanların tüm gelişim süreçleri için yararlanabilecekleri binlerce Türkçe dijital eğitimden oluşan özgür ve özgün bir gelişim kaynağıdır. Kurumları geleceğe taşıyacak yeteneklerin gelişimini desteklemek ve çalışanlara 21. yy becerilerini kazandırmak amacıyla hazırlanmıştır.

Üyelik Paketleri Nelerdir?

Enocta katalog abonelik modelinde iki farklı katalog türü yer alır.
Basic
4700’e yakın içerik
Kurumun temelde ihtiyaç duyacağı, hem özel hem de iş hayatı için gerekli olabilecek, ana konuları ve yetkinlikleri kapsar.
Premium
6200’e yakın içerik
Basic Katalog içerisindeki eğitimlere ek olarak, hazır öğrenme deneyimleri haline getirdiğimiz gelişim yolculukları; liderlik eğitimleri ve yenilikçi öğrenme yöntemleri ile hazırlanmış eğitimleri kapsar.

Enocta Kurumsal Eğitim Hizmetleri

  • Çalışan Eğitimi: Kurumsal eğitim veren firmalar arasında öncü olan Enocta’nın çalışan eğitimi hizmeti ile kurumunuzdaki yeni veya düşük performans gösteren çalışanların bilgi ve becerilerini geliştirebilir, iş verimliliğini artırabilir ve çalışanlarınızı şirketinizin misyon, vizyon ve iş politikasına göre hazırlayabilirsiniz. Bu süreçte video ve testler ile online kurumsal eğitim programlarını etkileşimli hale getirebilir ve webinarlar düzenleyebilirsiniz.
  • İş Ortağı Eğitimi: Enocta’nın kurumsal eğitim programları ile iş ortaklarınızı ürün, süreç ve hizmetleriniz hakkında doğru bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Ayrıca farklı formatlardaki dokümanları kolayca iletebilir ve böylece ortaklarınızın daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.
  • Müşteri Eğitimi: Enocta’nın müşteri eğitimi hizmeti, müşterilerinizin tüm hizmetlerinize ve ürünlerinize kolay erişim sağlamaları için çeşitli araçlar sağar. Bu aşamada ürünlerinizi kolayca tanıtacak webinarlar yapabilir ve dokümanlarınızı sisteme yükleyebilirsiniz.
  • Bayi Eğitimi: Bayilerinizin; ürünleriniz ve hizmetlerinizi doğru bir şekilde bilmesi ve tanıtması oldukça önemlidir. Bu aşamada eğitim firmaları arasında öncü olan Enocta ile bayilerinize eğitim verebilir ve ürünlerinizi kolayca tanıtarak bayilerinizin verimliliğini artırabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Kampanyamız ile ilgili soruları inceleyebilir, diğer sorularınız için bize tüm destek kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.
No items found.