fbpx

Teknoloji Platform Ortakları

Rootie

Rootie – Ölçme Değerlendirme ve Pekiştirme Platformu

Rootie, ODTÜ Teknokent’te bulunan ve yasal ismi Verim Atölyesi Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi olan; tüm haklarının, geliştirme ve destek süreci sorumluluğunun Verim Atölyesi ekibinde olduğu, bir Türk firması tarafından geliştiriliyor.

Devam
Akıllı Nelly

Akıllı Nelly – Online Bilgi Pekiştirme Aracı

Öğrendiklerinizin yüzde kaçını hatırlıyorsunuz? Akıllı Nelly pekiştirilmesi istenen konularda günün rastgele bir saatinde soru e-postaları gönderen bir yapay zeka uygulamasıdır. Akıllı Nelly, kişilerin neyi bildiklerini öğrenir ve adaptif bir şekilde, gelişim ihtiyacı olan başlıklarda sorular göndermeye odaklanır.

Devam
Medianova

Medianova – Video Yayınlama Altyapısı

Öğrenme Platformu üzerinde video yayınlama ihtiyaçlarınıza ek olarak, kurum genelinde ve gerektiğinde dışa açık olarak video, müzik, resim, gibi dijital varlıkları yayınlama, kurumsal video platformu oluşturma veya canlı yayın gibi daha spesifik ihtiyaçlarınız için güçlü bir altyapı, yazılım sistemi, yedekleme ve network ağı sunan CDN sağlayıcısıdır.

Devam
yaziyorumpro_logo

YazıyorumPRO – Kurumsal Akademiler için Kurumsal Blog Platformu

YazıyorumPRO, çalışanların deneyimlerini, bilgi birikimlerini ve tecrübelerini kişisel yazılar ile paylaşmaları için 90Pixel tarafından geliştirilmiş bir kurumsal blog platformudur.

Devam
Perculus

Perculus – Türkiye’nin Sanal Sınıfı

Perculus, Advancity tarafından geliştirilmiş, %100 yerli bir sanal sınıf uygulamasıdır. Web tabanlı olarak, eş zamanlı, farklı lokasyondaki kişileri sanal sınıflarda bir araya getiren Perculus ile ses, video ve sunumlarınızı paylaşabilir, beyaz tahta üzerinde katılımcılarla birlikte çalışabilirsiniz.

Devam

Trivia Train – Mobil Eğitsel Oyun

Trivia Train, öğrenilenleri pekiştirmek, ürün bilgilerini güncel tutmak ve bunu eğlenceli bir ortamda sunmak üzere UTEGRO tarafından geliştirilmiş bir soru/cevap uygulamasıdır. Trivia Train, kişilerin tek başlarına ve kurumdaki diğer kişilerle soru / cevap yarışmalarına girmelerini sağlar ve bu sayede pekiştirme odaklı sorularla bilgilerini tazelemelerine yardımcı olur.

Devam

İletişimde kalın, yenilikleri kaçırmayın!

Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.


REFERANSLARIMIZ

Microsoft Partner