HaberlerYenilikler
14.7.2023

Dünya Lideri Skillsoft ile “Kurumlarda Öğrenmenin Geleceği ve Dönüştürücü Trendler” Kahvaltı Buluşmamızdaydık!

Dünya Lideri Skillsoft ile “Kurumlarda Öğrenmenin Geleceği ve Dönüştürücü Trendler” Kahvaltı Buluşmamızdaydık!

Keyifli geçen bir kahvaltı buluşmamızı daha gerçekleştirdik! Dünya lideri, iş ortağımız Skillsoft’un liderlik ve teknoloji eğitimlerinden en iyi uygulamalarını paylaştığı bu kahvaltı buluşmamızda; öğrenmenin geleceği, liderlik ve gelişim programları, IT gelişim yolculuğu hakkında müşterilerimizin başarı hikayelerini dinleme fırsatı bulduk. Öğrenmede dönüştürücü trendler ile ilgili interaktif bir seans düzenleyerek misafirlerimizin fikirlerini birbirleriyle paylaşmasını sağladık.

Kurumsal eğitim ve gelişim faaliyetleri için ilham verici bir sonraki buluşmamız için şimdiden çok heyecanlıyız!

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

28/6/2021

Enocta Yenilikler Lansmanı

Enocta Yenilikler Lansmanı ile çok sayıda müşterimizle canlı yayında buluştuk.
8/3/2022

Enocta’da Sürdürülebilirlik Komitesi Kuruldu!

Enocta olarak dünyamızın geleceği, insan ve çalışan hakları için hissettiğimiz duyarlılıkla sürdürülebilirlik çalışmalarına başlıyoruz.
4/11/2022

12. TEGEP Eğitim ve Gelişim Zirvesi’ndeydik!

1-2-3 Kasım 2022 tarihlerinde, Enocta deneyim sponsorluğunda hibrit olarak gerçekleştirilen; sunuculuğunu Satış ve İş Geliştirme Direktörümüz Okan Cengiz ve Eğitmen, Yönetici, Takım Koçu, PCC Fatma Yıldız’ın üstlendiği 12. TEGEP Eğitim ve Gelişim Zirvesi’ndeydik.
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.