HaberlerYenilikler
7.7.2022

CEO'muz Ahmet Hançer Business HT’nin “Teknoloji” Programına Konuk Oldu

CEO'muz Ahmet Hançer Business HT’nin “Teknoloji” Programına Konuk Oldu

CEO'muz Ahmet Hançer, 7 Temmuz saat 14:00'de canlı olarak yayınlanan Bloomberg HT TV kanalının, sosyal medya yayını olan Business HT’nin “Teknoloji” programına konuk oldu.

 

Programda dijital eğitimin avantajları, dijital eğitimde pandemi öncesi/sonrası dönemlerde eğitim ve eğitime erişim alanlarında yaşanan büyük artışlar, sanal sınıf kullanımında yükselişler, şirketlerde oluşan vasıflı çalışan ihtiyacı ve dijital eğitimle yetenek açığının giderilmesi, ülkemizde dijital eğitimin geldiği noktadan bahsedildi.

 

Bunların yanında yaklaşık 3 milyon civarında kullanıcısı olan Enocta’nın kuruluşundan günümüze serüveni, hayat boyu öğrenme sürecinde Enocta’nın önemli rolü, bir Öğrenme Deneyimi Platformu olan Enocta Platform (LXP), Enocta Dijital Eğitim Kataloğu, Enocta müşterilerindeki yeni uygulamalar, Enocta ekosistemi ve çalışanlarımızın değerlendirmeleri sonucu “Great Place To Work” tarafından verilen değerli unvanlarımızın konuşulduğu bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

5/7/2022

TİSK Akademi’de Kullanıcı Memnuniyeti 4 Kat Arttı!

“TİSK Akademi: Online Gelişim Platformu”nda kullanıcı memnuniyet skoru her yıl daha da yükseliyor. Üye sendikalara bağlı işyerlerindeki çalışanların ve ailelerinin eğitim ve gelişimine destek olmak amacıyla hayata geçirilen TİSK Akademi’de Haziran ayında ankete katılan 9.113 kullanıcının cevabıyla memnuniyet skoru bir yıl öncesine göre 4 kat arttı.
14/12/2022

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sertifikamızı Aldık!

Enocta olarak sektörümüzün ilklerinden birine daha imza atarak ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sertifikamızı almanın mutluluğunu yaşıyoruz!
19/3/2024

Farplas "İş'te Liderlik Programı” Lansmanındaydık!

Yetkinlik envanterleri, süpervizyon toplantıları, vaka çalışmaları, görevler ve online eğitimlerle dolu bu çok özel programımız sayesinde çok değerli liderlerimizle yapay zekadan, dijital dönüşüme, sürdürülebilirlikten, pozitif liderliğe birçok konuda iş dünyasının değişen dinamiklerine uyum...
28/11/2022

Enocta Platform Analitik Yönetimi Sayfaları Yenilendi!

Tüm bulut müşterilerimizde canlıya alınan EP güncellemesi sayesinde Enocta Platform Analitik Yönetimi sayfalarını yeni yüzüyle ve detaylarıyla deneyimleyebilirsiniz.
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.