HaberlerYenilikler
14.2.2024

e.mobil+ Çalışanlarınızın Mobil Öğrenme ve Gelişim Deneyimini Dönüştürmeye Devam Ediyor!

e.mobil+ Çalışanlarınızın Mobil Öğrenme ve Gelişim Deneyimini Dönüştürmeye Devam Ediyor!

Eğitim ve gelişim süreçlerine daha etkin katılımı sağlamak üzere geliştirdiğimiz yeni özellikleri, kurum çalışanlarınızla buluşturmaya devam ediyoruz.

 

• e.mobil+’da desteklenen diller arasına yeni diller ekledik.

• “Önerme İşlemleri” özelliğini, kendi önerilerinizi kolaylıkla yapabilmeniz için mobil uygulamamıza da taşıdık.

• e.mobil+ video playerımızda eğitimlerinizi izlerken çok daha rahat ve esnek bir deneyim yaşayabilmeniz için bazı güncellemeler yaptık.

• Sosyal etkileşiminizi bir adım öteye taşıyabilmek adına e.mobil+’ın "Sosyal Gruplar" ve "Soru Sor & Paylaş" bölümlerindeki paylaşımlarınızda, yorumlarınızda ve yorum yanıtlarınızda paylaşabileceğiniz görsellerle ilgili geliştirmeler sağladık.

 • Görev modülüne, görevlerinizi daha etkin bir şekilde yönetebilmeniz ve daha verimli bir şekilde tamamlayabilmeniz için bazı yenilikler getirdik.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

27/9/2023

BUSİAD Eğitim ve Gelişim Çalışma Grubu Tarafından Organize Edilen Eğitim Zirvesi’ndeydik!

Enocta olarak “Öğrenmenin Geleceği” temalı, Bursa Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BUSİAD) Eğitim ve Gelişim Çalışma Grubu tarafından organize edilen...
22/12/2021

Peryön 29. İnsan Yönetimi Kongresi

22 Aralık’ta Peryön 29. İnsan Yönetimi Kongresi’ndeydik.
8/3/2022

Enocta’da Sürdürülebilirlik Komitesi Kuruldu!

Enocta olarak dünyamızın geleceği, insan ve çalışan hakları için hissettiğimiz duyarlılıkla sürdürülebilirlik çalışmalarına başlıyoruz.
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.