HaberlerYenilikler
14.2.2024

e.mobil+ Çalışanlarınızın Mobil Öğrenme ve Gelişim Deneyimini Dönüştürmeye Devam Ediyor!

e.mobil+ Çalışanlarınızın Mobil Öğrenme ve Gelişim Deneyimini Dönüştürmeye Devam Ediyor!

Eğitim ve gelişim süreçlerine daha etkin katılımı sağlamak üzere geliştirdiğimiz yeni özellikleri, kurum çalışanlarınızla buluşturmaya devam ediyoruz.

 

• e.mobil+’da desteklenen diller arasına yeni diller ekledik.

• “Önerme İşlemleri” özelliğini, kendi önerilerinizi kolaylıkla yapabilmeniz için mobil uygulamamıza da taşıdık.

• e.mobil+ video playerımızda eğitimlerinizi izlerken çok daha rahat ve esnek bir deneyim yaşayabilmeniz için bazı güncellemeler yaptık.

• Sosyal etkileşiminizi bir adım öteye taşıyabilmek adına e.mobil+’ın "Sosyal Gruplar" ve "Soru Sor & Paylaş" bölümlerindeki paylaşımlarınızda, yorumlarınızda ve yorum yanıtlarınızda paylaşabileceğiniz görsellerle ilgili geliştirmeler sağladık.

 • Görev modülüne, görevlerinizi daha etkin bir şekilde yönetebilmeniz ve daha verimli bir şekilde tamamlayabilmeniz için bazı yenilikler getirdik.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

3/1/2024

Medipol Akademi "Geleceği Birlikte Tasarlıyoruz" Lansman Etkinliğindeydik!

CEO'muz Ahmet Hançer'in de katılımı ile gerçekleşen, Enocta çözümleriyle yapılandırılan, zengin içerik ve kişiselleştirilmiş gelişim programları sunan, Medipol Akademi "Geleceği Birlikte Tasarlıyoruz" Lansmanında...
4/4/2023

Enocta Platform Mart Ayı Yeniliklerini İncelediniz mi?

Enocta Platform'da çoklu dil desteği geliştirmeleri ve etkinlik işlemlerinde düzenlemeler sağlandı. Web servisler güncellendi. Etkinlik atama ve güncelleme mesaj şablonlarına "Etkinlik Takvim Daveti" eklenebilme özelliği getirildi. Toplu etkinlik işlemlerinde yenilikler yapıldı.
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.