HaberlerYenilikler
4.4.2024

e.mobil+ Kullanıcı Dostu Yeni Özelliklerle Her Geçen Gün Zenginleşiyor!

e.mobil+ Kullanıcı Dostu Yeni Özelliklerle Her Geçen Gün Zenginleşiyor!

Yeni özellikler ve geri bildirimlerinizle sürekli yenilenmeye devam eden, e.mobil+’ta gerçekleştirdiğimiz son dönem yenilikleri birlikte keşfedelim.

• e.mobil+ kullanırken karşılaşabileceğiniz sorunlar için,farklı başlıklar altında çözüm yolları ve yönlendirmeler içeren Yardım menüsü ekledik.

• İlginizi çeken içerik üreticisinin sunduğu eğitimlere, çok daha hızlı ve etkin bir şekilde erişim sağlayabileceğiniz güncellemeler yaptık.

• e.mobil+ uygulamasında da PDF tipindeki eğitimleri, web deneyimiyle aynı kalitede yaşamanızı sağlayacak yenilikler getirdik.

• e.mobil+uygulamasının eğitim odaklı kataloğunda, eğitimler ve etkinlikler hakkında daha kapsamlı bilgi sunarak, öğrenme deneyiminizi zenginleştirecek kayda açık olmayan etkinliklere erişim kolaylığı sağlayan geliştirmeler yaptık.

• Etkinlikler hakkında eklenmiş önemli notları ve detayları, uygulamadaki ilgili eğitimde kolaylıkla bulabileceğiniz yenilikler sunduk.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

7/10/2023

Bilişim Teknolojileri Işığında Eğitim Konferansı'ndaydık!

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından düzenlenen, Bilişim ve İletişim Teknolojilerindeki son gelişmelerin eğitimle buluştuğu konferansın, 7 Ekim’de gerçekleşen “Eğitimde Teknoloji Kullanımı” oturumunda...
11/11/2022

Enocta Sürdürülebilirlik Ekibi EcoTeam, Kasım Ayını "Enocta Sürdürülebilirlik Ayı" İlan Ediyor!

Enocta olarak Captanomy firmasının danışmanlığında Sürdürülebilirlik Komitesi'ni kurarak "EcoTeam" adını verdiğimiz takımımızla sürdürülebilirlik çalışmalarına başlamıştık. Bu çalışmalar kapsamında artık Kasım aylarını gelenekselleştiriyor ve "Enocta Sürdürülebilirlik Ayı" ilan ediyoruz.
28/11/2022

Enocta Platform Analitik Yönetimi Sayfaları Yenilendi!

Tüm bulut müşterilerimizde canlıya alınan EP güncellemesi sayesinde Enocta Platform Analitik Yönetimi sayfalarını yeni yüzüyle ve detaylarıyla deneyimleyebilirsiniz.
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.