HaberlerYenilikler
1.12.2023

Ekim ve Kasım Ayında Enocta Katalog'a Eklenen Yeni Eğitimler

Ekim ve Kasım Ayında Enocta Katalog'a Eklenen Yeni Eğitimler

Enocta Katalog yeni eğitimlerle gelişmeye ve kurum çalışanlarınızla buluşmaya devam ediyor! Liderlik, Koçluk, İletişim, Finans, İSG ve Afet gibi dijital eğitim ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok farklı konulardaki yeni eğitimlerimizi incelemek için tıklayın.

Takımını Yükselten Lider

Hedefleri Belirleyerek Başarıya Ulaşmak

Bilinçli Sürücünün Rehberi: Adım Adım Güvenli Sürüş

Liderlikte Cömert Dinleme

Being Prepared for Earthquake and Living with Earthquake

Koçluk Araçları

Finansal Analizin Temelleri

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

22/5/2023

e.mobil+'a Gelen Yenilikleri Keşfettiniz mi?

e.mobil+'ın güncellenen bu versiyonlarında, kişisel eğitim göstergelerine "Bu Yıl" ve "Tüm Zamanlar" için filtreleme ekledik. Görevler ve HTML içeriklerde detay sayfasındaki durum alanının güncellenmesini gerçekleştirdik. Etkinlik katılım anketlerinin e.mobil+'ta alınabilmesini sağladık. Kayda açık etkinliklere önerilebilme özelliği getirdik. Kişinin kayıtlı olduğu zorunlu etkinliklerde etiket gösteriminde güncellemeler yaptık. Wiki ve Blog önerilerine...
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.