HaberlerYenilikler
12.9.2022

Codecademy’nin Yazılım Eğitimleri de Artık Percipio ile Enocta’da!

Codecademy’nin Yazılım Eğitimleri de Artık Percipio ile Enocta’da!

Son 10 yılda, 45 milyondan fazla öğrenene ulaşmış, 100’den fazla eğitim, gelişim yolculuğu ve kariyer fırsatları sunan kodlama ve yazılım üzerine geliştirilmiş eğitimler içeren Codecademy; etkileşimli, tarayıcı tabanlı kod düzenleyicisi aracılığıyla, öğrenenlerine zengin bir deneyim sunuyor.

 

HTML & CSS, Python, JavaScript, Java, SQL, Bash/Shell, Ruby, C++, R, C#, PHP, Go, Swift, Kotlin olarak en iyi bilinen 15'ten fazla programlama dilini kapsayan bir eğitim platformu olan Codecademy; Web Geliştirme, Bilgisayar Bilimi, Veri Bilimi, Veri Görselleştirme, Web Tasarımı, Bilgisayarla (Destekli) Öğrenme, Mobil Geliştirme gibi önemli alanlarda birçok talebe uygun içerik barındırıyor. Eğitimlerle ilgili çeşitli videolar, projeler, makaleler, örnek dersler vb. yazılı kaynakları da sağlıyor.

 

Ayrıca konuları pekiştirmek için çok çeşitli uygulamalı çalışmaları da anlık geri bildirim alabileceğiniz yapıda sunan Codecademy eğitimleri, sadece başkasının kodlamasını izlemek yerine etkileşimli öğrenmeyle kendi kodlarınızı canlı yazabilmenizi ve düzenleyebilmenizi de sağlıyor.

 

Kişiselleştirilmiş kodlama alıştırması deneyimleri oluşturmak için aralıklı tekrar ilkelerini kullanan ve öğrenenlerin öğrendiklerinden daha fazlasını hatırlamasına yardımcı olan Codecademy’e kayıt olup, Percipio üzerinden giriş yaparak Codecademy kataloğunun tamamına erişebilir ve Codecademy içeriklerini ayrıca bir Percipio Journey'e de dönüştürebilirsiniz.

 

Bu yazılım eğitimleri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da demo için hemen bizimle iletişime geçin.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

18/8/2022

Türkiye En İyi İşverenler IT 2022 Listesindeyiz!

Bir ödül daha! Enocta, Great Place to Work® Türkiye En İyi İşverenler IT™ 2022 listesinde! Bilişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren organizasyonların yer aldığı, bir yılı aşkın sürede 9 binden fazla çalışanın geri bildiriminin incelenip değerlendirilmesi sonucunda...
16/6/2023

TEGEP 2. Kurumsal Eğitim Çözüm Ortakları Günü'ndeydik!‍

TEGEP 2. Kurumsal Eğitim Çözüm Ortakları Günü etkinliğinde, çevrim içi olarak yeniden bir araya geldik. Çözüm Direktörümüz İdil Denizciler Dinç'in sunumu ile gerçekleşen, “Kurumsal Gelişimde Başarının Sırrı: Zengin İçerik ve Çevik Öğrenme Ortamı” oturumunda; eğitim ve gelişim alanında farklı alternatiflere gereksinim duyan kurumlar ve karar vericilere Enocta'nın yenilikçi çalışmalarından bahsedildi.‍
11/11/2022

Enocta Sürdürülebilirlik Ekibi EcoTeam, Kasım Ayını "Enocta Sürdürülebilirlik Ayı" İlan Ediyor!

Enocta olarak Captanomy firmasının danışmanlığında Sürdürülebilirlik Komitesi'ni kurarak "EcoTeam" adını verdiğimiz takımımızla sürdürülebilirlik çalışmalarına başlamıştık. Bu çalışmalar kapsamında artık Kasım aylarını gelenekselleştiriyor ve "Enocta Sürdürülebilirlik Ayı" ilan ediyoruz.
6/7/2023

Enocta Platform'a Haziran Ayında Gelen Yepyeni Özellikler!

Enocta Platform’un idari yönetici ve eğitim yöneticisi menüsünde ve arayüzünde düzenlemeler yapıldı. Sınav modülüne geliştirmeler, etkinlik değerlendirme ve etkinlik davranış anketlerinin etkinlik özelinde açılma durumuna parametreler getirildi. Enocta Platform - Webex entegrasyonunda alt yapı güncellemeleri yapıldı ve SAML 2.0 entegrasyon geliştirmeleri sağlandı.
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.