Haberler
12.9.2022

Codecademy’nin Yazılım Eğitimleri de Artık Percipio ile Enocta’da!

Codecademy’nin Yazılım Eğitimleri de Artık Percipio ile Enocta’da!

Son 10 yılda, 45 milyondan fazla öğrenene ulaşmış, 100’den fazla eğitim, gelişim yolculuğu ve kariyer fırsatları sunan kodlama ve yazılım üzerine geliştirilmiş eğitimler içeren Codecademy; etkileşimli, tarayıcı tabanlı kod düzenleyicisi aracılığıyla, öğrenenlerine zengin bir deneyim sunuyor.

 

HTML & CSS, Python, JavaScript, Java, SQL, Bash/Shell, Ruby, C++, R, C#, PHP, Go, Swift, Kotlin olarak en iyi bilinen 15'ten fazla programlama dilini kapsayan bir eğitim platformu olan Codecademy; Web Geliştirme, Bilgisayar Bilimi, Veri Bilimi, Veri Görselleştirme, Web Tasarımı, Bilgisayarla (Destekli) Öğrenme, Mobil Geliştirme gibi önemli alanlarda birçok talebe uygun içerik barındırıyor. Eğitimlerle ilgili çeşitli videolar, projeler, makaleler, örnek dersler vb. yazılı kaynakları da sağlıyor.

 

Ayrıca konuları pekiştirmek için çok çeşitli uygulamalı çalışmaları da anlık geri bildirim alabileceğiniz yapıda sunan Codecademy eğitimleri, sadece başkasının kodlamasını izlemek yerine etkileşimli öğrenmeyle kendi kodlarınızı canlı yazabilmenizi ve düzenleyebilmenizi de sağlıyor.

 

Kişiselleştirilmiş kodlama alıştırması deneyimleri oluşturmak için aralıklı tekrar ilkelerini kullanan ve öğrenenlerin öğrendiklerinden daha fazlasını hatırlamasına yardımcı olan Codecademy’e kayıt olup, Percipio üzerinden giriş yaparak Codecademy kataloğunun tamamına erişebilir ve Codecademy içeriklerini ayrıca bir Percipio Journey'e de dönüştürebilirsiniz.

 

Bu yazılım eğitimleri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da demo için hemen bizimle iletişime geçin.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Bir önceki haber yazısına göz atın.
Bir sonraki haber yazısına göz atın.
12/9/2022
Codecademy’nin Yazılım Eğitimleri de Artık Percipio ile Enocta’da!
Bir önceki blog yazısına göz atın.

Benzer Haberler

16/8/2022

Enocta, III. XYZ Kampı için Gençlere Destek Oluyor!

Pandeminin ardından yeni normale adapte olmaya çalıştığımız şu günlerde; Enocta olarak, 18-21 Ağustos 2022 tarihleri arasında Özyeğin Üniversitesi’ndeki III. XYZ Kampı’nın düzenlenmesinde gençlere destek oluyoruz.
18/8/2022

Türkiye En İyi İşverenler IT 2022 Listesindeyiz!

Bir ödül daha! Enocta, Great Place to Work® Türkiye En İyi İşverenler IT™ 2022 listesinde! Bilişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren organizasyonların yer aldığı, bir yılı aşkın sürede 9 binden fazla çalışanın geri bildiriminin incelenip değerlendirilmesi sonucunda...
15/6/2022

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Kalite Belgemiz Yenilendi!

Enocta olarak hassas bilginin doğruluğunun ve bütünlüğünün korunmasına daima önem veriyor; ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi kalite belgesini, yenilemeye hak kazanmış olmanın gururunu yaşıyoruz.
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.