HaberlerYenilikler
12.9.2022

Codecademy’nin Yazılım Eğitimleri de Artık Percipio ile Enocta’da!

Codecademy’nin Yazılım Eğitimleri de Artık Percipio ile Enocta’da!

Son 10 yılda, 45 milyondan fazla öğrenene ulaşmış, 100’den fazla eğitim, gelişim yolculuğu ve kariyer fırsatları sunan kodlama ve yazılım üzerine geliştirilmiş eğitimler içeren Codecademy; etkileşimli, tarayıcı tabanlı kod düzenleyicisi aracılığıyla, öğrenenlerine zengin bir deneyim sunuyor.

 

HTML & CSS, Python, JavaScript, Java, SQL, Bash/Shell, Ruby, C++, R, C#, PHP, Go, Swift, Kotlin olarak en iyi bilinen 15'ten fazla programlama dilini kapsayan bir eğitim platformu olan Codecademy; Web Geliştirme, Bilgisayar Bilimi, Veri Bilimi, Veri Görselleştirme, Web Tasarımı, Bilgisayarla (Destekli) Öğrenme, Mobil Geliştirme gibi önemli alanlarda birçok talebe uygun içerik barındırıyor. Eğitimlerle ilgili çeşitli videolar, projeler, makaleler, örnek dersler vb. yazılı kaynakları da sağlıyor.

 

Ayrıca konuları pekiştirmek için çok çeşitli uygulamalı çalışmaları da anlık geri bildirim alabileceğiniz yapıda sunan Codecademy eğitimleri, sadece başkasının kodlamasını izlemek yerine etkileşimli öğrenmeyle kendi kodlarınızı canlı yazabilmenizi ve düzenleyebilmenizi de sağlıyor.

 

Kişiselleştirilmiş kodlama alıştırması deneyimleri oluşturmak için aralıklı tekrar ilkelerini kullanan ve öğrenenlerin öğrendiklerinden daha fazlasını hatırlamasına yardımcı olan Codecademy’e kayıt olup, Percipio üzerinden giriş yaparak Codecademy kataloğunun tamamına erişebilir ve Codecademy içeriklerini ayrıca bir Percipio Journey'e de dönüştürebilirsiniz.

 

Bu yazılım eğitimleri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da demo için hemen bizimle iletişime geçin.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

11/8/2022

NEQSOL Academy, Birlikte Çıktığımız Eğitim Yolculuğunda 4 Farklı Kategoride Gold Stevie® Award Ödülü Kazandı!

Dünyanın farklı ülkelerinde enerji, telekom, yüksek teknoloji, inşaat sektörleri gibi alanlarda faaliyette bulunan NEQSOL Holding, Enocta ürün ve hizmetleri ile Achievement in Executive Development, Best Launch of a Corporate Learning University, Best Strategy for a Corporate Learning University, Best Use of Mobile Learning kategorilerinde...
10/6/2023

Enocta Takım Koçlarını Ağırladı!

Association for Coaching (AC) Turkey'in sunduğu ve fırsatların paylaşıldığı etkinlik, Enocta Ofisi'nde 10 Haziran Cumartesi günü gerçekleşti.‍ İş ortaklarımızdan...
28/11/2022

Enocta Platform Analitik Yönetimi Sayfaları Yenilendi!

Tüm bulut müşterilerimizde canlıya alınan EP güncellemesi sayesinde Enocta Platform Analitik Yönetimi sayfalarını yeni yüzüyle ve detaylarıyla deneyimleyebilirsiniz.
15/3/2023

Enocta Platform'da Son Dönem Yeniliklerine Göz Atın!

Enocta Platform'un "kaldığın yerden devam et" listesinde düzenlemeler yapıldı ve sertifika - katılım belgelerine yenilikler getirildi. Ek kaynaklara erişimde ve haber akışında düzenlemeler sağlandı. Eğitim önerileri, beğenmeler, 5 yıldız anket ve platforma giriş için hatırlatma geliştirmeleri yapıldı.
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.