HaberlerYenilikler
7.6.2024

İGA Akademi Sponsorluğunda Gerçekleşen Enocta Kahvaltı Buluşmamız için Bu Kez İstanbul Havalimanı'ndaydık!

İGA Akademi Sponsorluğunda Gerçekleşen Enocta Kahvaltı Buluşmamız için Bu Kez İstanbul Havalimanı'ndaydık!

Enocta’daki son dönem gelişmeler ve havacılık sektöründe önde gelen kurumlarımızın en iyi öğrenme uygulamalarını dinleme fırsatı bulduğumuz havacılık sektörüne özel “Dijital Eğitimde Yeni Yaklaşımlar ve İlham Veren Uygulamalar” Kahvaltı Buluşmamıza katkıları için İGA Akademi’ye ve yoğun ilgi gösteren havacılık sektöründeki tüm eğitim, gelişim ve insan kaynakları profesyonellerine teşekkür ederiz.

Benzersiz paylaşımlar için bir araya gelmeye devam edeceğimiz, gelecek etkinliklerimizde buluşmak üzere!

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

18/8/2022

Türkiye En İyi İşverenler IT 2022 Listesindeyiz!

Bir ödül daha! Enocta, Great Place to Work® Türkiye En İyi İşverenler IT™ 2022 listesinde! Bilişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren organizasyonların yer aldığı, bir yılı aşkın sürede 9 binden fazla çalışanın geri bildiriminin incelenip değerlendirilmesi sonucunda...
15/3/2023

Enocta Platform'da Son Dönem Yeniliklerine Göz Atın!

Enocta Platform'un "kaldığın yerden devam et" listesinde düzenlemeler yapıldı ve sertifika - katılım belgelerine yenilikler getirildi. Ek kaynaklara erişimde ve haber akışında düzenlemeler sağlandı. Eğitim önerileri, beğenmeler, 5 yıldız anket ve platforma giriş için hatırlatma geliştirmeleri yapıldı.
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.