HaberlerYenilikler
14.4.2023

Enocta Katalog Aboneliği şimdi çok daha avantajlı!

Enocta Katalog Aboneliği şimdi çok daha avantajlı!

Enocta Katalog Abonelerine Özel Yepyeni bir Fırsat! Ücretsiz “Birlikte Öğrenme Webinarları” başlıyor!

Bu webinarları düzenlemekteki amacımız Enocta Katalog’dan yararlanan çalışanlarınızın, bugün en iyi, yarın daha iyi olmaları için gelişim yolculuklarını destekleyerek, yanlarında olmak.

Her ay birbirinden değerli konu uzmanlarını çalışanlarınızla buluşturma fırsatı sunan Birlikte Öğrenme Webinarları‘nda günümüzün önemli gelişim başlıkları ele alınacak.

Enocta Katalog'a hemen abone olun, gelişim faaliyetlerinizi çeşitlendirecek bu benzersiz fırsatı sakın kaçırmayın!

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

30/10/2023

Great Place To Work Sertifikamızı Yeniden Almanın Mutluluğunu Yaşıyoruz!

Birbirimize duyduğumuz güveni, saygıyı ve birlikte çalışmanın mutluluğunu her zaman hissediyor, “daima insan“ yaklaşımından ödün vermeyerek en iyi çalışan deneyimi...
21/11/2023

Hizmet Sponsoru Olduğumuz KalDer 32. Kalite Kongresi'ndeydik!

21-22 Kasım 2023 tarihlerinde, hizmet sponsoru olduğumuz 32. Kalite Kongresi için Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’ndeydik. Standımızda, etkinliğe katılan çok sayıda konuk ile yeniliklerimizi paylaşmak üzere bir araya gelme fırsatı bulduk...
30/1/2023

Mucizevi Etkileri Hayatınıza Dahil Edecek Miboso Akademi Eğitimleri Enocta Katalog'da...

Miboso Akademi ve Enocta iş birliğiyle, Dr. Neslihan İskit uzmanlığında hazırlanan; dikkatinizi, duyarlılığınızı ve farkındalığınızı artıracak, her seviyeye uygun farklı wellbeing eğitimleri Enocta Katalog'da...‍
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.