HaberlerYenilikler
3.5.2023

Enocta Platform Nisan Ayı Yeniliklerine Göz Attınız mı?

Enocta Platform Nisan Ayı Yeniliklerine Göz Attınız mı?

• Talep formlarında geliştirmeler yapıldı.

• Mesaj şablonlarına ve sınav sayfalarına yenilikler getirildi.

• Çoklu dil desteği kapsamında geliştirmeler sağlandı.

• Google Analytics 4 alt yapı düzenlemeleri devreye alındı.

• Video / podcast tipindeki içerikler için oynatma hızının hatırlanması sağlandı.

• Rapor sayfalarında düzenlemeler devreye alındı.

• SAML 2.0 entegrasyon geliştirmeleri gerçekleştirildi.

• Web servis güncellemeleri yapıldı.

• Diğer alanlarda da öne çıkan geliştirmeler sunuldu.

Kişisel bilgiler sayfasındaki, kişi profil fotoğrafı güncelleme işlemi yetkilerine değişiklikler getirildi. Platform liste sayfalarındaki sayfalama seçeneklerinin tercihe göre tekrar düzenlenebilmesiyle ilgili güncellemeler gerçekleştirildi. Yöneticilerin çalışanlarını değerlendirdiği "Davranış Anketleri"nde, değerlendirilen kişi bilgisinin gösterimi öne çıkarıldı. Arama alanındaki ifadenin, katalog sonuç sayfasında bir filtre etiketi olarak görünmesi ve kaldırılabilmesi sağlandı.

Bu geliştirmelerin yanı sıra çeşitli performans iyileştirme, güvenlik sıkılaştırma ve hata giderme düzenlemeleri de gerçekleştirildi.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

19/10/2022

Türkiye En İyi İşverenler Innovation by All 2022 Listesindeyiz!

Enocta’nın da aralarında olduğu, çalışanlarına yenilikçi bir iş yeri deneyimi sunan ve çalışan fikirlerine önem veren 36 şirket, Türkiye Innovation by All™ 2022 listesinde yerini aldı.
5/9/2023

Enocta Platfom’da Son Zamanlarda Gerçekleştirilen Yenilikleri Gördünüz mü?

Etkinlik sayfasında düzenlemeler, eğitim ve etkinlik davranış anketlerinde, değerlendirme formu hatırlatma mesajlarında düzenlemeler ve talep formlarında geliştirmeler yapıldı. Enocta Platform çoklu dil desteğinde düzenlemeler ve geliştirmeler sağlandı. HTML içerik (zengin metin) tipindeki içeriklerde görsel kaldırıldı. Enocta Platform için...
6/6/2023

Enocta Platform Mayıs Ayı Yeniliklerini İncelediniz mi?

"Zorunlu" etiketli eğitimlere daha hızlı erişim getirildi. Rapor modülünde yenilikler yapıldı. E-posta kampanyaları için yeni özellik eklendi ve etkinlik mesajlarına güncellemeler getirildi. Çoklu dil desteği kapsamında yeni diller platforma eklendi, eğitim verilerinin gösteriminde ve raporlarda düzenlemeler yapıldı.
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.