HaberlerYenilikler
29.4.2024

“Great Place To Work Türkiye’nin En İyi İşverenleri™ 2024” Ödülünü Bir Kez Daha Almanın Mutluluğunu Yaşıyoruz!

“Great Place To Work Türkiye’nin En İyi İşverenleri™ 2024” Ödülünü Bir Kez Daha Almanın Mutluluğunu Yaşıyoruz!

“Great Place To Work Türkiye’nin En İyi İşverenleri™ 2024” ödüllerinde, bir kez daha Türkiye’nin En İyi İşverenleri'nden biri seçilmenin gururunu yaşıyoruz.

Kurum kültürü ve çalışan deneyiminde fark yaratan, tüm çalışanları için güven, eşitlik, adalet, kapsayıcılık, dahil etme ve önemseme gibi pek çok alanda pozitif çalışan deneyimi inşa eden şirketler arasında yer almaya hak kazandığımız bu ödülü tüm Enocta ekibi olarak hep birlikte kutluyoruz!

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

23/1/2023

Öğrenme Sektörünün Dünya Lideri Skillsoft'tan Enocta'ya 2 Ödül!

Öğrenme sektörünün dünya lideri, iş ortağımız Skillsoft'tan Türkiye'deki kurumların eğitim ve gelişim programlarını zenginleştirdiğimiz çözümler ve yenilikçi uygulamalarımızla...
27/9/2023

BUSİAD Eğitim ve Gelişim Çalışma Grubu Tarafından Organize Edilen Eğitim Zirvesi’ndeydik!

Enocta olarak “Öğrenmenin Geleceği” temalı, Bursa Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BUSİAD) Eğitim ve Gelişim Çalışma Grubu tarafından organize edilen...
10/6/2023

Enocta Takım Koçlarını Ağırladı!

Association for Coaching (AC) Turkey'in sunduğu ve fırsatların paylaşıldığı etkinlik, Enocta Ofisi'nde 10 Haziran Cumartesi günü gerçekleşti.‍ İş ortaklarımızdan...
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.