Enocta Platform Sertifika Programı

Alanında en iyisi olmak ve bunu belgelemek isteyen Eğitim ve Gelişim Yöneticileri için "Enocta Platform Sertifika Programı" hazır!

Türkiye’de 500’den fazla kurumun yararlandığı öğrenme deneyimi platformu Enocta Platform’u en verimli şekilde kullanabilmek için tasarlanan "Enocta Platform Sertifika Programı" yeni bir kariyer çizmek ya da kendini geliştirmek isteyen, yeni nesil eğitim teknolojilerine gönül vermiş Eğitim ve Gelişim Yöneticileri için özenle tasarlandı.

Detaylı Bilgi Al

14 modülden oluşan online eğitimler, webinarlar, ödevler, görevler, katılımcıya özel Enocta Platform kurulumu ile özgür deneme ortamı ve program sonunda akredite bir Enocta Platform Uzmanlık Sertifikası!

Öğren - Yansıt - Uygula Yöntemi
Bu program farklı öğrenme stillerine uygun zengin içerikli bir program yaklaşımı ile tasarlandı. Program boyunca kendinizi değerlendirebileceğiniz sınavlar ve uygulama pratikleri yapabileceğiniz görevler ile, konuları en iyi şekilde öğrenmenizi, ya da bildiklerinizi derinleştirmeniz hedefledi.
Paylaş, Webinara Katıl, Sor, Dene
Programda anlatılan tüm konuları birebir ve sınırsızca uygulayabileceğiniz bir deneme ortamı ile öğrendiklerinizi pekiştirebilme ve diğer eğitim ve gelişim yöneticileri ile çözüm aradığınız konular hakkında fikir alışverişinde bulunabilmeniz hedeflendi. Ayrıca, hem sosyal gruplar hem de webinarlarımız aracılığıyla, ihtiyaç duyduğunuz çözümlere kolayca ulaşabilmeniz sağlandı.

8 haftaya yayılmış, 20+ saatlik karma öğrenme deneyimi sunan bu programla, Türkiye’nin önde gelen kurumlarının kullandığı Enocta Platform'u en verimli şekilde kullanmaya başlama imkanı!

EĞİTİM VE GELİŞİM UZMANLARI İÇİN

  • Enocta Platform yetkinliklerini belgeleme
  • Enocta Platform’u, sunduğu zengin fonksiyonlar ile iş ihtiyaçları için en etkili şekilde kullanabilme
  • Enocta Platform topluluğunun bir parçası olarak, diğer kurumlardaki iyi uygulamaları dinleyebilme ve ihtiyaç duyduğu konularda hızlı öneri ve yönlendirme alabilme

KURUMSAL MÜŞTERİLERİLERİMİZ İÇİN

  • Enocta Platform’dan maksimum faydayı sağlayabilme (Yüksek ROI)
  • Dijital akademilerindeki turnover’in etkilerini azaltmaya katkıda bulunma
  • Yeni müşterilerimizdeki eğitim yönetileri için etkili ve hızlı oryantasyon
  • Enocta’nın sertifikalı eğitim ve gelişim uzmanı olan kurumlara dönemsel olarak sağlayacağı faydalardan yararlanabilme

Programda Hangi İçerikler Var?

Program, video içerikler, etkileşimli içerikler, yardımcı dokümanlar, ödevler, görevler, sınavlar ve soru sorabileceğiniz bir etkileşim alanı ile canlı webinarlarlardan oluşuyor.

Sık Sorulan Sorular

• Yapılandırılmış hibrit program ile öğrenmede "Öğren – Yansıt – Uygula" Yöntemi nedir?
Zengin içerikler, uygulama ortamı ve Türkiye’nin alanında uzman en iyi eğitmenleriyle düzenlenen canlı oturumları içeren bir program yapısıdır.

 

• Sertifika geçerlilik süresi ne kadar?
2 yıl geçerlidir. İkinci yılın sonunda Enocta Platform'a eklenen yeni özelliklere odaklanan bir değerlendirme sınavı yapılacaktır. Yenilikleri yakından takip etmek için webinarları ve duyurularımızı takip etmeyi unutmayın.

 

İçeriklere Enocta Platform yenilikleri nasıl yansıtılacak?
Enocta Platform güncellemeleri ile ilgili bilgilendirmeler, daha detay bir seviyede sertifika programı katılımcıları ile paylaşılacaktır.

• Programı akışında katılımcıları neler bekliyor?

Farklı uzmanların canlı webinarlarına, eş zamanlı olarak katılamayanlar için sonrasında izleme imkanı sunar.

Programdaki 6 sınav, 14 görev ve final görevini tamamlamak zorunludur.

Görevleri tamamlarken sunulan deneme ortamı; sistem yöneticisi, eğitim yöneticisi dahil tüm özellikleri içerir ve erişim bilgileri katılımcıya program başladıktan sonra birkaç gün içerisinde iletilir.

• Programı başarıyla tamamlamak için neler gerekiyor?

○ Final görevine katılım hakkı için ön koşul, görev ve sınavları tamamlamaktır.

Final görevinden minimum 70 puan almak gerekir. Bu puanın altında kalınırsa, final seansına tekrar katılım sağlanabilir. Aynı dönem boyunca final seansına katılım hakkı 2'dir.

- Final görevinde, tarafsız bir gözetmen eşliğinde verilen uygulama görevlerinin Enocta Platform üzerinde gerçekleştirilmesi beklenir. 90 dakikalık canlı bir oturum olarak planlanmıştır.

Toplam program başarı puanının 80 puan veya üzerinde olması gerekir.

- Sınavların başarıyla tamamlanması %15

- Görevlerin başarıyla tamamlanması %50

- Final Görevi %35

• Sertifikalandırılmış eğitim ve gelişim yöneticilerini, kurumlarını ne gibi kolaylıklar bekliyor?

Enocta, Enocta Platform Uzmanlık Sertifikasını almaya hak kazanan eğitim ve gelişim yöneticilerinin çalıştığı kurumlara dönemsel olarak ürün ve hizmetleri ile ilgili farklı avantajlar sunar.

Programı başarıyla tamamlayan katılımcılar, Enocta Platform Uzmanlık Sertifikasını Enocta Platform’un sertifika ve katılım belgesi paylaşma özelliğini kullanarak LinkedIn profillerinde de kolayca yayınlayabilirler.

• Program katılımcılar için sosyal öğrenme desteği olarak neler sunuyor?

Katılımcılar uygulama yaparken ya da eğitimleri izlerken aklına takılan her türlü soru, deneyim ve kendi iyi uygulama örneklerini döneminin katılımcılarının gördüğü "Soru Sor ve Paylaş" alanında ya da tüm dönem katılımcılarının olduğu "L&D Cafe" sosyal grubunda paylaşabilir.

Hem diğer katılımcılar, hem de programı yakından izleyen konu uzmanı ve fasilitatörlerimiz katılımcılara hızlı bir şekilde dönüş yapacaklardır.

Programa Başvur
Formu doldurun, sizi Enocta Platform Sertifika Programı ile hemen tanıştıralım! Eğitim yöneticilerinizi Enocta Platform'u en verimli şekilde kullanmaya başlama imkanı ile buluşturalım.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.

Sorularınız mı var?

Kampanyamız ile ilgili soruları inceleyebilir, diğer sorularınız için bize tüm destek kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.
No items found.