Video Eğitim Portalı

Enocta video eğitim portalı, eğitimlere ulaşma konusunda birçok avantaj sağlar. Kurumunuz için özel olarak tasarlanan bu portallarda katılımcılar, ihtiyaç duydukları bilgiye zamandan ve mekandan bağımsız erişebilirler. Ayrıca bu sistemler, içerisinde kurs programı ve etkinlik gibi öğeleri de barındırır.

Enocta eğitim portalı, kurumunuzun çalışanları için kendilerine özel olarak tanımlanmış şifreler ile hesaplarına giriş yapığı bir eğitim platformudur. Bu açıdan Enocta, sunduğu portal ile kullanıcıların aktif derslere ulaşmasını kolaylaştırır ve hızlı bir bilgi akışı sağlar. Bunun yanı sıra sunulan bütün eğitimler alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanmaktadır ve sürekli olarak güncellenmektedir.

Demo istiyorum!

2 Adımda sizi yeni çağa hazırlayacak, dijital öğrenme platformu ve Türkçe dijital eğitim kaynağı aboneliği!

Video Eğitim Portalının Temel Özellikleri Nelerdir?

Video eğitim portalının temel özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • 7/24 Erişim: Bu portallar ile istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden eğitimlere ulaşabilirsiniz.
  • Tüm Platformlardan Erişim: Hem bilgisayar hem de mobil cihazlar ve tablet üzerinden eğitim videolarını izleyebilirsiniz.
  • Yönetim Paneli: Bu özellik, anında bildirimler gönderme, yeni içerik ekleme ve değişiklikler yapma dahil olmak üzere platformunuzu yönetmenize olanak tanır.
  • Gösterge Paneli: Kullanıcılar, halihazırda kayıtlı olduğu eğitimleri görebilir ve kaldığı yerden eğitim almaya hemen devam edebilir.
  • Bildirimler: Kullanıcılara derslerini bitirmeleri hatırlatılabilir, yeni kurslardan haberdar olunabilir ve yeni özelliklerden veya hizmetlerden haberdar olunabilir.

Enocta Katalog Nedir?

Enocta Katalog, çalışanların tüm gelişim süreçleri için yararlanabilecekleri binlerce Türkçe dijital eğitimden oluşan özgür ve özgün bir gelişim kaynağıdır. Kurumları geleceğe taşıyacak yeteneklerin gelişimini desteklemek ve çalışanlara 21. yy becerilerini kazandırmak amacıyla hazırlanmıştır.

Üyelik Paketleri Nelerdir?

Enocta katalog abonelik modelinde iki farklı katalog türü yer alır.
Basic
4700’e yakın içerik
Kurumun temelde ihtiyaç duyacağı, hem özel hem de iş hayatı için gerekli olabilecek, ana konuları ve yetkinlikleri kapsar.
Premium
6200’e yakın içerik
Basic Katalog içerisindeki eğitimlere ek olarak, hazır öğrenme deneyimleri haline getirdiğimiz gelişim yolculukları; liderlik eğitimleri ve yenilikçi öğrenme yöntemleri ile hazırlanmış eğitimleri kapsar.

Video Eğitim Portalının Avantajları Nelerdir?

Video eğitim portalı, kurumlar ve bireyler için oldukça işlevsel bir seçenektir. Bu portalların avantajları şunlardır:

  • Merkezi Kullanım: Tüm eğitim faaliyetleri, eğitimciler ve öğrenciler, sunumlar ve bilgiye erişim için tek bir merkezi platformda bir araya getirilebilir. Video eğitim portalının ana faydalarından biri, eğitim sürecini ve bilgiye erişim sürecini merkezileştirme yeteneğidir.
  • Bilgiye Kolay Erişim: Kullanıcılar, video portalı aracılığıyla eğitim programlarına, eğitim içeriğine ve diğer kurs bilgilerine kolayca erişebilir. Ayrıca eğitim içeriğine daha sonra da kolayca ulaşabilir.
  • Güçlü İletişim: Bu sistemler öğrenci-öğretmen bağlantılarının kurulmasını kolaylaştırır. Ayrıca portal üzerinden düzenlenen etkinliklere erişen katılımcılar ve eğitimciler çok zengin bir topluluk haline gelebilirler.
  • Hızlı Destek: Eğitim sürecinde ve eğitim sırasında kullanıcılar sorunlar yaşayabilir ya da bazı sorularının cevaplanmasını isteyebilirler. Bu açıdan video eğitim portalları hızlı destek sunar. Bu sayede kullanıcılara kritik anlarda destek sağlamak mümkündür. Bu durum kurumlar için üstün müşteri memnuniyeti de sağlar.
  • Mobil Uyumlu Video Portalı: Kullanıcılar eğitimlerine ister bilgisayardan ister mobil cihazdan ulaşabilirler. Böylece daha verimli bir kullanıcı deneyimi elde edilebilir.

Sorularınız mı var?

Kampanyamız ile ilgili soruları inceleyebilir, diğer sorularınız için bize tüm destek kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.
Video Eğitim Portalı Nedir?
Enocta Video Eğitim Portalı Nasıl Çalışır?
Video Eğitim Portallarının Öğrenmemize Katkısı Nedir?