HaberlerYenilikler
4.11.2022

12. TEGEP Eğitim ve Gelişim Zirvesi’ndeydik!

12. TEGEP Eğitim ve Gelişim Zirvesi’ndeydik!

1-2-3 Kasım 2022 tarihlerinde, Enocta deneyim sponsorluğunda hibrit olarak gerçekleştirilen; sunuculuğunu Satış ve İş Geliştirme Direktörümüz Okan Cengiz ve Eğitmen, Yönetici, Takım Koçu, PCC Fatma Yıldız’ın üstlendiği 12. TEGEP Eğitim ve Gelişim Zirvesi’ndeydik.

Alanında uzman 50 konuşmacı ile 40 farklı oturumun düzenlendiği, keşfetme yolculuğunun buluşma noktası olan zirvede;

• Gizli yetenekleri ortaya çıkarmak ve potansiyeli olan kişileri daha donanımlı çalışanlara dönüştürmek,

• Değişen iklim ve ekonomik koşullar arasında ileriye doğru yol almak, sürdürülebilir bir geleceğin parçası olmak,

• Sürekli değişen teknolojinin hızına ayak uydurmak ve iş yapış şekillerimizin dönüşüme uğradığı yeni çağa adım atabilmek,

• Çeşitlilik ve kapsayıcılık kavramlarını gelişim yolculuğunun stratejik birer parçası haline getirmek

gibi günümüz koşullarında önem verilmesi gereken çeşitli konular üzerine farklı sektörlerden, alışılmışın dışında çalışmalar ve ilham alınması gereken deneyimler dinledik.

Keşfettikçe öğreneceğimiz, öğrendikçe birbirimizi geliştireceğimiz ve geleceği şekillendireceğimiz etkinliklerde buluşmaya devam etmek dileğiyle.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

16/11/2021

30. Kalite Kongresi

KALDER tarafından düzenlenen 30. Kalite Kongresi’nin sponsorları arasında yer aldık.
14/12/2022

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sertifikamızı Aldık!

Enocta olarak sektörümüzün ilklerinden birine daha imza atarak ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sertifikamızı almanın mutluluğunu yaşıyoruz!
15/3/2023

Enocta Platform'da Son Dönem Yeniliklerine Göz Atın!

Enocta Platform'un "kaldığın yerden devam et" listesinde düzenlemeler yapıldı ve sertifika - katılım belgelerine yenilikler getirildi. Ek kaynaklara erişimde ve haber akışında düzenlemeler sağlandı. Eğitim önerileri, beğenmeler, 5 yıldız anket ve platforma giriş için hatırlatma geliştirmeleri yapıldı.
28/11/2022

Enocta Platform Analitik Yönetimi Sayfaları Yenilendi!

Tüm bulut müşterilerimizde canlıya alınan EP güncellemesi sayesinde Enocta Platform Analitik Yönetimi sayfalarını yeni yüzüyle ve detaylarıyla deneyimleyebilirsiniz.
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.