HaberlerYenilikler
11.11.2022

Enocta Sürdürülebilirlik Ekibi EcoTeam, Kasım Ayını "Enocta Sürdürülebilirlik Ayı" İlan Ediyor!

Enocta Sürdürülebilirlik Ekibi EcoTeam, Kasım Ayını "Enocta Sürdürülebilirlik Ayı" İlan Ediyor!

Enocta olarak Captanomy firmasının danışmanlığında Sürdürülebilirlik Komitesi'ni kurarak "EcoTeam" adını verdiğimiz takımımızla sürdürülebilirlik çalışmalarına başlamıştık. Bu çalışmalar kapsamında artık Kasım aylarını gelenekselleştiriyor ve "Enocta Sürdürülebilirlik Ayı" ilan ediyoruz.

 

Peki "Enocta Sürdürülebilirlik Ayı"nda neler yapmayı planlıyoruz?

 

Sürdürülebilirlik konusundaki farkındalığımızı ve şirket bilincimizi arttıracak ortak aktiviteler; etkileşimler, gündem paylaşımları, eğitim ve gelişim faaliyetleri ve tüm Enocta olarak katılacağımız sürdürülebilirlik oyunlarını hayata geçiriyoruz. 4 hafta sürecek bu oyunlarda kimi zaman bireysel, kimi zaman ise takım olarak yarışıyoruz. Bu süre boyunca görevlerimizi tamamladıkça, sosyal paylaşımlar yaptıkça ve görev tamamlama rozetlerinden topladıkça puan alacak, takım olarak ödüller kazanacak ve sürdürülebilirlik farkındalığımızı keyifli bir şekilde arttıracağız!

 

Her şey yarın “daha iyi” bir dünya için…

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

19/3/2024

Farplas "İş'te Liderlik Programı” Lansmanındaydık!

Yetkinlik envanterleri, süpervizyon toplantıları, vaka çalışmaları, görevler ve online eğitimlerle dolu bu çok özel programımız sayesinde çok değerli liderlerimizle yapay zekadan, dijital dönüşüme, sürdürülebilirlikten, pozitif liderliğe birçok konuda iş dünyasının değişen dinamiklerine uyum...
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.