HaberlerYenilikler
1.7.2024

Enocta Platform ve e.mobil+, En Son Yeniliklerle Çalışanlarınızın Öğrenme Yolculuğuna Eşlik Ediyor!

Enocta Platform ve e.mobil+, En Son Yeniliklerle Çalışanlarınızın Öğrenme Yolculuğuna Eşlik Ediyor!

Enocta Platform, yapay zeka desteği ve yenilenen arayüzleri ile eğitim yöneticilerinin eğitim planlama süreçlerini desteklerken çalışanlar için kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimi sunan, Türkiye’nin ilk ve en yaygın öğrenme deneyimi platformudur.

 

Enocta Platform kullanıcısıysanız, Enocta Platform’un sağladığı tüm dijital gelişim içeriklerine, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden mobil uygulamamız e.mobil+’ın yepyeni, dinamik ve kullanıcı dostu arayüzüyle erişebilirsiniz.

 

E.mobil+’ı App Store ya da Google Play üzerinden indirip, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Gelişen trendler ve kullanıcı görüşleriyle güncellemelerini şekillendiren Enocta Platform ve e.mobil+’ın son yeniliklerine hemen göz atın.

 

E.mobil+’da Öğrenenlere Özel Yenilikler:

 

• Türkçe ve İngilizce'nin yanı sıra, Yunanca, Lehçe, ve Ermenice dil seçeneklerinin de eklenmesiyle e.mobil+’da desteklenen diller 25’e çıkarıldı.

 

Enocta Platform’da Eğitim Yöneticilerine Özel Yenilikler:

 

• Sınıf içi eğitim veya sanal sınıf eğitimlerinde, bilgilendirme ve hatırlatma amaçlı oturum bilgilerinin iletilmesi konusunda düzenlemeler sağlandı.

• Sınıf içi eğitim ve sanal sınıf oturumlarının öğrenenler tarafından atlanma riskinin azaltılması konusunda iyileştirmeler yapıldı.

 • Analitik modülündeki göstergelerle ilgili kolaylık sağlayacak geliştirmelere devam edildi.

 

Görüş, öneri ve bilgi talepleriniz için bizimle buradan iletişime geçebilir, eğer Enocta müşterisiyseniz daha hızlı çözüm için destek@enocta.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

28/6/2021

Enocta Yenilikler Lansmanı

Enocta Yenilikler Lansmanı ile çok sayıda müşterimizle canlı yayında buluştuk.
30/1/2023

Mucizevi Etkileri Hayatınıza Dahil Edecek Miboso Akademi Eğitimleri Enocta Katalog'da...

Miboso Akademi ve Enocta iş birliğiyle, Dr. Neslihan İskit uzmanlığında hazırlanan; dikkatinizi, duyarlılığınızı ve farkındalığınızı artıracak, her seviyeye uygun farklı wellbeing eğitimleri Enocta Katalog'da...‍
4/4/2024

e.mobil+ Kullanıcı Dostu Yeni Özelliklerle Her Geçen Gün Zenginleşiyor!

Yeni özellikler ve geri bildirimlerinizle sürekli yenilenmeye devam eden, e.mobil+’ta gerçekleştirdiğimiz son dönem yenilikleri birlikte keşfedelim.‍..
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.