HaberlerYenilikler
9.10.2023

e.mobil+ Yeni Eklenen Özelliklerle Zenginleştirildi!

e.mobil+ Yeni Eklenen Özelliklerle Zenginleştirildi!

e.mobil+ giriş sayfasındaki SAML ve diğer girişlerdeki buton isimlerinin webde belirlenen şekliyle aynı çalışmasını sağladık. 'Parolamı Unuttum' ve 'Tek Kullanımlık Parola ile Giriş Yap' sayfalarındaki giriş alanlarını tekilleştirdik. Etkinlik detay sayfasında kapalı/erişilemeyen birimlerle ilgili verilen uyarıların yöntemini düzenleyerek aksiyon alınmaya çalışılan içerik için bu uyarların verilmesi özelliğini getirdik. Playlist şeklinde, biri bittikten sonra sıradakine geçilerek çalan video ve podcastlerde, önceki video/podcast için ayarlanmışçalma hızının sıradaki video/podcastte de hatırlanmasını sağladık. Videolar ve podcastler için uygulama içinde başka ekranlara gidildiğinde ya da uygulamadan çıkıldığında da video player’ın oynatılabilmesi özeliğini geliştirdik.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

13/10/2023

Peryön Güney Marmara'nın Düzenlediği 18. İnsan Yönetimi Zirvesi'ndeydik!

PERYÖN Güney Marmara Şubesi’nin, bu yıl "İnsana Değer" başlığıyla düzenlediği, bölgenin alanındaki en büyük organizasyonunda...
7/10/2023

Bilişim Teknolojileri Işığında Eğitim Konferansı'ndaydık!

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından düzenlenen, Bilişim ve İletişim Teknolojilerindeki son gelişmelerin eğitimle buluştuğu konferansın, 7 Ekim’de gerçekleşen “Eğitimde Teknoloji Kullanımı” oturumunda...
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.