HaberlerYenilikler
6.6.2023

Enocta Platform Mayıs Ayı Yeniliklerini İncelediniz mi?

Enocta Platform Mayıs Ayı Yeniliklerini İncelediniz mi?

• Çoklu dil desteği kapsamında geliştirmeler yapıldı. Enocta Platfom'un desteklediği diller arasına yenileri eklendi.

• ​​​​​​​Eğitim verileri göstergelerinde düzenlemeler ve değişiklikler sağlandı.

• Raporlara düzenlemeler ve yenilikler getirildi. Yeni filtreler ve parametreler eklenerek çeşitli değişiklikler yapıldı.

• LDAP Entegrasyonu için yeni özellikler getirildi.

• Etkinlik mesajlarında güncellemeler yapıldı ve yeni eklenen parametrenin bazı mesaj şablonlarında kullanılabilmesi sağlandı.

• "Zorunlu" etiketli eğitimlere daha hızlı erişimi kolaylaştıracak düzenlemeler yapıldı.

• E-posta kampanyaları için yeni özellik getirildi.

• Etkinlik mesajlarında güncellemeler yapıldı.

• Eğitmenler için "Yakındaki Oturumlarım" ana sayfa gösterimi getirildi.

Diğer Öne Çıkan Değişiklikler

Davranış Anketlerinde zamanlamayla ilgili düzenlemeler getirildi. Etkinlik talep formlarında listelenmenin gösterimiyle ilgili güncellemeler yapıldı. Enocta Platform kapak sayfasında kullanılan özellikle ilgili alternatif seçenek eklendi. 

Bu geliştirmelerin yanı sıra çeşitli performans iyileştirme, güvenlik sıkılaştırma ve hata giderme düzenlemeleri de gerçekleştirildi.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

9/9/2022

“Kurumlar Çalışma Esneklikleri Konusunda Daha Cesur Olacaklar”

Yönetim Kurulu Üyemiz, CCO - CHRO’muz Meriç Koraltürk, Harvard Business Review’a konuk oldu! Uzaktan çalışma, uzaktan eğitim gibi pek çok dijital opsiyonun hayata dahil olduğu ve yeni çalışma/öğrenme alışkanlıkları geliştirilen bu dönemde...
24/11/2023

Petrol Ofisi Öğrenme Günü Etkinliği'ndeydik!

24 Kasım'da, Petrol Ofisi Eğitim ve Gelişim Departmanı'nın düzenlediği Öğrenme Günü Etkinliği'ndeydik. CEO'muz Ahmet Hançer, Petrol Ofisi ekip ve çalışanları ile bir araya gelerek, “Dijital Çağda Eğitim, Gelişim ve Süper Eğitimciler” başlıklı...
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.