HaberlerYenilikler
7.6.2024

Kurum Çalışanlarınızın Öğrenme Deneyimini Zenginleştiren Enocta Platform’un Son Dönem Yenilikleriyle Buluştunuz mu?

Kurum Çalışanlarınızın Öğrenme Deneyimini Zenginleştiren Enocta Platform’un Son Dönem Yenilikleriyle Buluştunuz mu?

Enocta Platform, Türkiye’nin en yaygın kullanılan, çalışanlarınızın, iş ortaklarınızın ya da bayilerinizin eğitim ve gelişim süreçlerini planlayıp, raporlayabileceğiniz bir öğrenme deneyimi platformudur.

Enocta Platform, yapay zeka desteği ile, eğitim yöneticilerinin eğitim planlama süreçlerini desteklerken çalışanlar için kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimi sunar.

 

Gelişen trendler ve kullanıcı görüşleriyle güncellemelerini şekillendiren Enocta Platform’un Haziran ayındaki en son yenilikleri keşfedin.

 

Öğrenenlere Özel Yenilikler:

• Sosyal grupların bahsedilme özelliğindeki bildirimleri düzenlenerek ihtiyaca yönelik hale getirilmesini sağlandı.

 

Eğitim Yöneticilerine Özel Yenilikler:

• Analitik deneyim süresi grafiği başlığındaki ifade netleştirildi.

• Dış içerik kütüphanelerinden birinde mevcut entegrasyon ile gelen içerik tiplerine ek olarak bazı içerik tiplerine ait eğitimlerin de entegrasyonla eklenmesi sağlandı.

• Dış içerik kütüphaneleri entegrasyonunda daha iyi bir deneyim için performans iyileştirmeleri yapıldı.

 

Görüş, öneri ve bilgi talepleriniz için bizimle buradan iletişime geçebilir, eğer Enocta müşterisiyseniz daha hızlı çözüm için destek@enocta.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

17/5/2024

Dijital Eğitim Dünyasının Lideri Enocta’ya Çok Önemli Yatırım

Enocta olarak aldığımız yatırım haberini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin öncü yatırım girişim sermayesi şirketi Turkven’in danışmanlığını yaptığı kurumsal yatırımcılar, Enocta’ya yatırım yaptı. Enocta, bu yatırım ile yapay zeka destekli ürünler geliştirecek, müşteri odaklı büyüme ve globalleşme yolculuğunda ivme kazanacak.
14/12/2022

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sertifikamızı Aldık!

Enocta olarak sektörümüzün ilklerinden birine daha imza atarak ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sertifikamızı almanın mutluluğunu yaşıyoruz!
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.