HaberlerYenilikler
1.6.2024

ODTÜ Ev Sahipliğinde Düzenlenen Uluslararası Beyin ve Bilişsel Bilim Sempozyumu Sponsoru Olduk.

ODTÜ Ev Sahipliğinde Düzenlenen Uluslararası Beyin ve Bilişsel Bilim Sempozyumu Sponsoru Olduk.

Enocta olarak, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde, Bilişsel Bilimler ve Psikoloji bölümlerinin katkılarıyla düzenlenen Uluslararası Beyin ve Bilişsel Bilim Sempozyumu'na (10th International Symposium on Brain and Cognitive Science) sponsor olduk. Bilişsel bilim, insan zekası ve yapay zeka da dahil olmak üzere zihinlerin doğasını anlamayı amaçlayan disiplinlerarası bir araştırma alanıdır.

Sürekli öğrenme ve gelişimin insanın en önemli görevi olduğunu düşünerek, bilimin ışığında yapılan tüm çalışmalara değer veriyor, katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

17/8/2023

“İstanbul Kodluyor” Projesi, Geniş Katılımlı Bir Lansmanla Başladı!

Enocta’nın eğitim ve istihdam arasında köprü görevini üstlenen girişimi Tobeto sahipliğinde, yazılım ve teknoloji alanında meslek sahibi olmak isteyen gençlere, ücretsiz ve...
13/3/2024

Borusan Otomotiv Dealer Academy Lansman Etkinliğinde Bir Araya Geldik!

Borusan Otomotiv Dealer Academy ile yapay zeka destekli yeni nesil uygulamalarıyla, kurumlar ve çalışanların beklentilerine uyum sağlayarak, öğrenme motivasyonunu zirveye taşıyan Enocta Platform’u...
4/6/2024

Eğitim ve Gelişim Dünyası Duayenlerinden Donald Taylor ve Yönetim Ekibimiz Strateji Toplantımız için Enocta İstanbul Ofisinde Bir Araya Geldi.

Donald Taylor ile bir araya gelen yönetim ekibimiz, müşterilerimize değer katacak yeni projelerle ilgili beyin fırtınası yaparak, dijital öğrenme alanında yaratıcı fikirlerle inovatif çözümler geliştirmek üzere önemli adımlar...
13/6/2024

E.mobil, Yeni Dil Seçenekleriyle Çalışanlarınızın Mobil Öğrenme Yolculuğuna Eşlik Ediyor!

Çalışanlarınızın mobil öğrenme ve gelişim deneyimini dönüştüren e.mobil+, yeni özelliklerle ve geri bildirimlerinizle sürekli yenilenmeye devam ediyor. Bu ay sizler için sunduğumuz yeniliklere...
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.