Eğitim Yönetim Sisteminden Fazlasıyla Tanışın!

Enocta Platform, Öğretim Yönetim Sistemi kullanan kuruluş türünden bağımsız olarak kullanıcılara çeşitli faydalar sunar. Bir Öğrenme Deneyimi Platformu olarak bu sistem; kuruluşunuzun zamandan tasarruf etmesini sağlayabilir. Bunun yanı sıra eğitmen, eğitim günleri, eğitim materyalleri ve seyahat masrafları ihtiyacını ortadan kaldırarak maddi tasarruf sunar. Aynı zamanda Enocta Platform, kuruluşunuz genelinde tutarlı ve etkili eğitim oluşturmanıza yardımcı olur ve verilerinizin ve içeriğinizin güvenliğini sağlamaya yardımcı olan gelişmiş şifreleme özelliklerine sahiptir. Üstelik şirket bünyesinde gerçekleştirilecek eğitimler Eğitim Yönetim Sistemi üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilir ve bu noktada mesafe sorunu ortadan kalkar. Enocta Platform’un diğer avantajlarından yararlanmak için ise şimdi kullanmaya başlayın!

Detaylı Bilgi Al

2 Adımda sizi yeni çağa hazırlayacak, dijital öğrenme platformu ve Türkçe dijital eğitim kaynağı aboneliği!

Enocta LMS’in Öne Çıkan Özellikleri
Entegrasyon Desteği Entegrasyon desteği sayesinde tüm çalışanlarınız otomatik olarak Enocta LMS’ye kaydedilir. Siz de mevcut sisteminizden çalışan eğitim performans metriklerini görüntüleyebilir ve süreci her zamanki gibi yönetebilirsiniz. Kolay Kullanımlı Arayüz Öğrenciler, kullanıcılar, öğretmenler ve diğer kullanıcılar kullanıcı dostu arayüz ile sistemi kolayca kullanabilirler. İçerik Üretimi Araçları ve Uyumluluğu Enocta Learning Management System, eğitmenleriniz ve çalışanlarınız tarafından içerik oluşturulmasını ve paylaşılmasını destekleyen içerik üretim araçları sunar. Bu sayede videolar, belgeler ve sunumlar gibi içerikleri özgürce geliştirebilir ve içeriği oluşturduğunuz temalara göre sıralayıp düzenleyebilirsiniz. Eğitim Tipi Desteği Enocta LMS, video, makale, etkileşimli içerik ve kitap özeti gibi farklı formatlar içeren eğitim tiplerini destekler. Ayrıca sistem, mikro eğitim ve oyunlaştırma gibi işlevleri de içerir. Hizmet ve Süreç Desteği Enocta kurulum ve oryantasyon sürecine destek olmasının yanında ekibinize de kullanım desteği sunar. Bu açıdan ihtiyaçlarınızı dinleyen ve değişen ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan bir hizmet ekibi ile öğrenme yolculuğunuz devam eder. Platform Ölçeklenebilirliği Enocta Learning Platform, sınırsız video ve dijital içeriği ile ölçeklenebilir bir özelliğe sahiptir. Raporlama ve Analiz Gelişmiş kullanıcı raporlaması ve analizi, eğitim oturumları, toplantılar, web siteleri ve canlı dersler ile eğitiminizin etkinliğini ölçebilir ve eğitiminizi iyileştirmenin yollarını bulmak için özetleri ve ayrıntılı raporları kullanabilirsiniz. Mobil Cihaz ve Tabletlerden Erişim IOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarınızdan herhangi bir sorun yaşamadan Enocta LMS’yi kullanabilirsiniz.

Enocta LMS Kullanım Alanları

 • Çalışan Eğitimi Yönetimi: LMS, çalışan eğitimi için sıklıkla kullanılır. Küçük ve büyük ölçekli kuruluşlar, çalışanların gelişim programına göre Enocta LMS’de eğitim atayarak farklı bölgelerdeki çalışanlarını kolayca geliştirebilirler. Bu şekilde çalışanların görevlerini yerine getirme yetenekleri geliştirilir, memnuniyet artırılır ve çalışanları elde tutma oranları iyileştirilir.
 • Kanal Eğitimi Yönetimi: Acenteler, bayilikler ve uluslararası dağıtım kanalları gibi kanal stratejilerini takip eden kurumlar için Enocta LMS System, bu ortakları marka adına eğitmek ve güncellemek için çok etkili bir yoldur. Enocta, ortaklara satılan ürünlerle ilgili en son bilgilere kolay erişim sağlar. Bu, daha yüksek ikili memnuniyet, düzenli senkronizasyon ve artan satışlara yol açar.
 • Resmi Regülasyonlara Uyum: Eğitim kurumu yönetmeliklerine ve iç kurallara uyum, eğitim stratejisinin çok önemli bir parçasıdır. Bu noktada çalışan sağlığı ve cezai yaptırımlarla karşılaşmamak için eğitim kurumları, düzenlemelere tabi eğitim kurslarını kolaylıkla organize etmek için Enocta LMS’yi kullanabilir.
 • Müşteri Bilgi Havuzu: Nispeten karmaşık ürünler için gerekli olan özellikler, kurumsal müşterilerin ürün hakkında güncel kalmasına, soruların cevap havuzuna ulaşmasına, diğer müşterilerle etkileşime geçerek soru sormasına ve kuruma geribildirimde bulunmasına olanak sağlar. Enocta Öğretim Yönetim Sistemi, eğitim kurumlarının müşteriye eğitim vermesini ve onlara sosyal öğrenme modülleri ile etkileşim fırsatı vermesini sağlar.

Enocta Katalog Nedir?

Enocta Katalog, çalışanların tüm gelişim süreçleri için yararlanabilecekleri binlerce Türkçe dijital eğitimden oluşan özgür ve özgün bir gelişim kaynağıdır. Kurumları geleceğe taşıyacak yeteneklerin gelişimini desteklemek ve çalışanlara 21. yy becerilerini kazandırmak amacıyla hazırlanmıştır.

Üyelik Paketleri Nelerdir?

Enocta katalog abonelik modelinde iki farklı katalog türü yer alır.
Basic
4700’e yakın içerik
Kurumun temelde ihtiyaç duyacağı, hem özel hem de iş hayatı için gerekli olabilecek, ana konuları ve yetkinlikleri kapsar.
Premium
6200’e yakın içerik
Basic Katalog içerisindeki eğitimlere ek olarak, hazır öğrenme deneyimleri haline getirdiğimiz gelişim yolculukları; liderlik eğitimleri ve yenilikçi öğrenme yöntemleri ile hazırlanmış eğitimleri kapsar.

Enocta LMS’in Öne Çıkan Özellikleri

 • Entegrasyon Desteği: Entegrasyon desteği sayesinde tüm çalışanlarınız otomatik olarak Enocta LMS’ye kaydedilir. Siz de mevcut sisteminizden çalışan eğitim performans metriklerini görüntüleyebilir ve süreci her zamanki gibi yönetebilirsiniz.
 • Kolay Kullanımlı Arayüz: Öğrenciler, kullanıcılar, öğretmenler ve diğer kullanıcılar kullanıcı dostu arayüz ile sistemi kolayca kullanabilirler.
 • İçerik Üretimi Araçları ve Uyumluluğu: Enocta Learning Management System, eğitmenleriniz ve çalışanlarınız tarafından içerik oluşturulmasını ve paylaşılmasını destekleyen içerik üretim araçları sunar. Bu sayede videolar, belgeler ve sunumlar gibi içerikleri özgürce geliştirebilir ve içeriği oluşturduğunuz temalara göre sıralayıp düzenleyebilirsiniz.
 • Eğitim Tipi Desteği: Enocta LMS, video, makale, etkileşimli içerik ve kitap özeti gibi farklı formatlar içeren eğitim tiplerini destekler. Ayrıca sistem, mikro eğitim ve oyunlaştırma gibi işlevleri de içerir.
 • Hizmet ve Süreç Desteği: Enocta kurulum ve oryantasyon sürecine destek olmasının yanında ekibinize de kullanım desteği sunar. Bu açıdan ihtiyaçlarınızı dinleyen ve değişen ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan bir hizmet ekibi ile öğrenme yolculuğunuz devam eder.
 • Platform Ölçeklenebilirliği: Enocta Learning Platform, sınırsız video ve dijital içeriği ile ölçeklenebilir bir özelliğe sahiptir.
 • Raporlama ve Analiz: Gelişmiş kullanıcı raporlaması ve analizi, eğitim oturumları, toplantılar, web siteleri ve canlı dersler ile eğitiminizin etkinliğini ölçebilir ve eğitiminizi iyileştirmenin yollarını bulmak için özetleri ve ayrıntılı raporları kullanabilirsiniz.
 • Mobil Cihaz ve Tabletlerden Erişim: IOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarınızdan herhangi bir sorun yaşamadan Enocta LMS’yi kullanabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Kampanyamız ile ilgili soruları inceleyebilir, diğer sorularınız için bize tüm destek kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.
LXP ve LMS Farkları Nelerdir?