Skillsoft Technology and Developer

Teknoloji ekiplerinizi geliştirmek için Skillsoft Technology and Developer Koleksiyonu’ndan yararlanın!

Ekibinizin çalışma şeklini yeniden belirleyecek teknolojik yenilikleri keşfetmeye hazır mısınız? Bu koleksiyon, Python, Azure, Web Programlama ve C# ile Tasarım Modellemelerini öğrenmenize, Ağ Sertifikaları, MCSE, CompTIA Cloud ve PMP Sertifikasyon Eğitimi ile kurumunuzu ve ekibinizi geleceğe yönelik becerilerle güçlendirmenize olanak tanır.

Koleksiyonda sunulan çevrim içi eğitim seçenekleri, yenilikleri takip etmenize yardımcı olur. Uygulama pratikleri, asenkron eğitimler, e-Kitaplar, canlı eğitimler ve daha fazlası ile beceri gelişimini destekler.

Detaylı Bilgi Al

BT Uzmanlarının, %81'inin, 18 ayda bir yeni beceri öğrenmeleri gerektiğini ve sertifikaya sahip olduktan sonra daha verimli olduklarını biliyor muydunuz? Skillsoft Technology and Developer Koleksiyonunun detaylarını inceleyin.

Gelişimi Destekleyin, Teknolojiye Ayak Uydurun!
Teknolojideki hızlı değişim, büyümek ve potansiyeli ortaya çıkarmak için yeni fırsatlar yaratıyor. Teknolojik yeterliliklere olan talep arttıkça kurumlar, kendileri için önemli rollerin yerini doldurmakta zorlanıyor. Fortune 500’deki şirketlerden%65'i dahil, dünyanın önde gelen kuruluşlarındaki teknoloji profesyonelleri, ihtiyaç duyabilecekleri beceriler için Skillsoft Tech & Dev’e başvuruyor.
Skillsoft Skill Benchmarks
Çalışanlarınızın yetkinlik seviyelerini net bir şekilde anlayabilmeniz ve beceri geliştirmelerine yardımcı olabilmeniz için tasarlanmış değerlendirmedir. İhtiyaç duyulan beceriler sıfırdan öğrenilirken; uzmanlarca tanımlanan nesnel kriterler, performansa dayalı kişiselleştirilmiş içerik önerileri ve her 30 günde bir kıyaslama sayesinde zaman içindeki ilerleme takip edilir.

Ekipleriniz için Kişiselleştirilmiş Öğrenme Yolculukları

Kişiye özel olarak geliştirilen ve uygulama ortamı sağlayan bu program ile tüm işlerinizin arasında eğitim ve gelişime hızla adapte olabilirsiniz. Program, kişiselleştirilmiş öğrenme yolculukları ile gelişim hedeflerinizde bulunan içerikleri en doğru sırayla sunar.

• Dersler

Özel becerileri geliştirir.

• Öğrenme Yolculukları

Kişiselleştirilmiş gelişim fırsatı sunar.

• Yolculuk Hedefleri

Öğrenme motivasyonu sağlar.

• Kariyer Yolculukları

İşe hazırlık yapar.

Hangi İçerikler Var?

Skillsoft Technology and Developer Koleksiyonunda Yazılım Geliştirme, Bulut Temelleri, Siber Güvenlik, Bilgi Güvenliği, Yapay Zeka, Veri Bilimi, Büyük Veri, Python, Tahmine Dayalı Analiz, Web Tasarımı, Çevik Geliştirme, Java, SAP ve bir çok konu daha bulunur.

Neden Bu Gelişim Programı?

Beceri açığının kapatılmasına yardımcı olur.

Skillsoft Skill Benchmarks, çalışanlarınızı anlamanıza ve gelişimlerine rehberlik etmenize destek olur.

Uygulamalar ile becerilerin daha hızlı pratiğe dökülmesini sağlar.

Skillsoft’u kullanan kişilerin %85’i, yeni becerilerini 6 hafta içinde kullanmaya başlar.

Sertifika kazanımı sonrası çalışan verimliliğini artırır.

İşlerin kalitesini iyileştirir, çalışanları işe daha bağlı hissettirir ve sorunları daha hızlı çözmelerini sağlar.

Detaylı Bilgi Al
Formu doldurun, sizi Skillsoft Technology and Developer Koleksiyonu ile hemen tanıştıralım, çalışanlarınızı dünyanın en iyisi ile buluşturma şansı sunalım.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.

Sorularınız mı var?

Kampanyamız ile ilgili soruları inceleyebilir, diğer sorularınız için bize tüm destek kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.
No items found.