HaberlerYenilikler
9.7.2023

e.mobil+ Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Yeni Özelliklerle Güncellendi!

e.mobil+ Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Yeni Özelliklerle Güncellendi!

Yeni gelen versiyonlarda, eğitim yöneticilerinin platformda yüklü olan videoların linklerini sosyal grup ve eğitim/etkinlik yorumlarında paylaşabilmesini sağladık. Uygulama üzerinden etkinliklerin beğenilebilmesi; etkinlik durum alanında puan, tamamlama durumu ve ilerleme yüzdesi bilgileriyle birlikte motivasyon metinlerinin gösterilmesi, QR kod ile sınıf içi eğitim oturumlarına katılım bilgisinin alınabilmesi özelliğini getirdik. Sınavlarda ‘Kopyala-Yapıştır’ özelliğinin sınav bazlı kontrol edilebilmesini ve sorularına geri dönülemeyen sınavlarda, bilinçli boş bırakma seçeneği işaretlenmeden sonraki soruya geçilememesini sağladık. Profil fotoğrafı güncelleme işleminin parametrik olarak engellenmesi özelliğini geliştirdik. Eğitim ve içerik çekmeceleri için benzer eğitim önerilerinin gösterilmesi ve eğitim/etkinlik tamamlama sonrası benzer eğitim önerilerinin gösterilmesini sağladık.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Benzer Haberler

Benzer Yenilikler

13/10/2023

Peryön Güney Marmara'nın Düzenlediği 18. İnsan Yönetimi Zirvesi'ndeydik!

PERYÖN Güney Marmara Şubesi’nin, bu yıl "İnsana Değer" başlığıyla düzenlediği, bölgenin alanındaki en büyük organizasyonunda...
16/11/2021

30. Kalite Kongresi

KALDER tarafından düzenlenen 30. Kalite Kongresi’nin sponsorları arasında yer aldık.
1/7/2024

Enocta Platform ve e.mobil+, En Son Yeniliklerle Çalışanlarınızın Öğrenme Yolculuğuna Eşlik Ediyor!

Türkiye’nin ilk ve en yaygın yapay zeka destekli öğrenme deneyimi platformu Enocta Platform ve Enocta Platform’un sağladığı tüm dijital gelişim içeriklerine, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden erişebileceğiniz mobil uygulamamız e.mobil+’ın yepyeni…
9/1/2023

Enocta Platform’da Video Paylaşımı ve Yenilenen Liste Sayfaları

Enocta Platform’da video paylaşımı kolaylaştırıldı, liste sayfaları için daha iyi bir deneyim tasarlandı. Bunların yanında rapor sayfalarında, anket listelemede, etkinlik detay sayfalarında, sözlük kullanımında bir çok yenilik ve geliştirme, bu ay da Enocta Platform kullanıcıları ile buluştu.
Enocta’dan haber almak için iletişimde kalın!
En yeni haber yazılarımızı anında okumak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın.
Teşekkürler! Kaydınız alındı.
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.